Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

revista lúa

Empezar

Curso 2021-22

EQUIPO DIRECTIVO curso 2021-2022

+ info

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.

Javier Padrón Domínguez

Director Xeral

Jaime Álvarez Vilarino

Xefe de Estudos

Pilar Rodríguez López

Coordinadora da Etapa de Secundaria

María Fernández Iglesias

Coordinadora Etapa de Infantil

Adrián Conde Cordeiro

Coordinador Etapa de Primaria

Sivia Ruiz Pérez

Coordinadora de Pastoral

ÍNDICE

ÍNDICE

11. - San Valentín + Torneo deportivo Ana Mogas

12.- 8 de marzo

15.- ENGLISH WEEK

16.- DÍA DAS LETRAS GALEGAS

9.- PASTORAL

10.- DÍA DA PAZ

6.- MAGOSTOS

4.- SEMANA DAS CIENCIAS

1ª parte

8.- ANIVERSARIO Mª ANA

2.- SAIDAS INICIO DE CURSO

1ª parte

1.-PRESENTACIÓN.

7.- SAMAÍN

3.- SAIDAS INICIO DE CURSO

2ª parte

5.- SEMANA DAS CIENCIAS

2ª parte

13.- ENTROIDO

14.- ABP

19.- GRUPOS ANAMO

20.- FESTAS DO COLE

1ª parte

17.- VOLUNTARIADO

18.- ANDAINA SOLIDARIA

22.- FESTAS DO COLE

3ª parte

21.- FESTAS DO COLE

2ª parte

25.- PREMIOS

26.- ACTIVIDADES EXTRAESCOLARES

23.- ECOVIXIANTES

24.- SAÍDAS FIN DE CURSO

27.- FESTIVAL FIN DE CURSO

28.- GRADUACIÓNS 6ª primaria e 4º ESO

ORLAS CURSO 2022-23

29.- INSGINIAS 2º BACHARELATO

SAÍDAS INICIO DE CURSO
CELEBRACIÓN DE SAN FRANCISCO E MARIA ANA

Saída BACHARELATO a Allariz e a Valenzá

SAÍDA PRIMARIA

ÍNDICE

SAÍDAS INICIO DE CURSO
CELEBRACIÓN DE SAN FRANCISCO E MARIA ANA

Saída 3º e 4º da ESO

+ info

PROCESO 4


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.

ÍNDICE

SEMANA DAS CIENCIAS

CIENCIA EN INFANTIL E PRIMARIA

ÍNDICE

SEMANA DAS CIENCIAS

HOMENAXE A

JOSE LUIS MASCAREÑAS

ÍNDICE

4. MAGOSTOS

MAGOSTO INFANTIL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

MAGOSTO PRIMARIA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

ÍNDICE

SAMAÍN

ÍNDICE

ANIVERSARIO DE MARIA ANA

+ info

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.

ÍNDICE

PASTORAL

ÍNDICE

SEMANA DA PAZ

Manifestacións pola PAZ en Ucraína

Carreira pola paz

ÍNDICE

BUZÓN DE SAN VALENTÍN

TORNEO DEPORTIVO
ANA MOGAS

ÍNDICE

8 DE MARZO, DÍA DA MULLER TRABALLADORA

ÍNDICE

ENTROIDO

ÍNDICE

DESFILE DE ENTROIDO POLAS RÚAS DA CIDADE.
EDUCACIÓN INFANTIL

+ info

PROCESO 3


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.

FESTA DE ENTROIDO DE EDUCACIÓN PRIMARIA

APRENDIZAXE BASADO
EN PROXECTOS

1º ESO. Excursión a Fisterra e Santiago.


Infantil

Primaria

2º ESO. Conociendo a Emilia Pardo Bazán


Unha viaxe a través do tempo

ÍNDICE

Nombre Apellido

Consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Nombre Apellido

Consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Nombre Apellido

Consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Nombre Apellido

Consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Nombre Apellido

Consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

ENGLISH WEEK

ÍNDICE

DÍA DAS LETRAS GALEGAS
A FLORENCIO DELGADO GURRIARÁN

ÍNDICE

VOLUNTARIADO

Comedor social CÁRITAS
APES / Fundación Barrié
Voluntariado miúdo

ÍNDICE

ANDAINA SOLIDARIA

ÍNDICE

GRUPOS ANAMO

INTERCOLEXIAL ANAMO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

ANAMO 4º
PRIMARIA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

ÍNDICE

Festas 2022

hinchables, pintacaras, karts, tiro con arco...

ÍNDICE

Festas 2022

Concurso de Playbaks

ÍNDICE

Festas 2022

playbacks gañadores

verbena

ÍNDICE

ECOVIXIANTES

ÍNDICE

EXCURSIÓNS E SAÍDAS
FIN DE CURSO

ÍNDICE

PARTICIPACIÓN EN CERTAMES E PREMIOS RECIBIDOS

ÍNDICE

1.- IX CONCURSO ESCOLAR ESTATUTO DE AUTONOMÍA
2.- XII EDICIÓN ¿CUÁNTO TIEMPO TIENES PARA MI?
3.- 41ª EDICIÓN ¿QUÉ ES UN REY PARA TI?
4.- CONSTITUCIÓN ESPAÑOLA
5.- JÓVENES Y MAYORES
6.- VIAQUA
7.- XVIII MEJOR PERIODISTA LA VOZ DE GALICIA PREMIO PROVINCIAL PRENSA ESCUELA
PREMIO PRENSA ESCUELA
8.- IMAXINA A TÚA EMPRESA. AFUNDACION E ASOCIACIÓN GALEGA DE EMPRESA FAMILIAR (AGEF).
9.-PREMIO IRMÁN REBOIRAS DE INICIATIVAS A PROL DO GALEGO
10.- PREMIO DO ILGA "MÓVETE POLO GALEGO"
11.- "El eco de tu voz" PREMIO MELLOR CANCIÓN. CONCURSO ANA MOGAS.

ACTIVIDADES EXTRAESCOLARES

ÍNDICE

FESTIVAIS FIN DE CURSO

ÍNDICE

GRADUACIÓNS

GRADUACIÓN 6º PRIMARIA

GRADUACIÓN 4º ESO

ÍNDICE

INSIGNIAS 2º BACHARELATO

Claudia Fernández,
1ª Graduada en Bacharelato Dual

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

ÍNDICE

1

educación infantil

ÍNDICE

Curso 2021-22

3 ANOS A. TITOR/A: Yuli Padrón

+ info

FILA DE ARRIBA: Yuli Padrón, Keis Galjé Barandela, Enma Agudo Fernández, Julia Dameá Fernández, Joseph Ospina Vila e Borja.

FILA DE ABAIXO: Daniel Pérez Rodríguez, Alba González González, Sara López Figueiredo, Daniela Casares Rodríguez.

NOMBRES


3 ANOS B.
TITOR/A:
Cristina Andrés

+ info

FILA DE ARRIBA: Andrea Núñez, Antía Vergara, Nimia Novoa, Aritz Urizar, Cristina Andrés.


FILA DE ABAIXO: Inés Monteiro, Julia Rodríguez, Aimar Sánchez, Pilar Iglesias.

NOMBRES


4 ANOS A. TITOR/A:
María Agudo e Lorena

+ info

FILA DE ARRIBA: Mara Rodríguez, Mateo Cruz, Diego Álvarez, Martín Álvarez, Marco Fernández, Paula Iglesias, Enzo Pereiras y Lorena Casal.


FILA DO MEDIO: Antía García, Antonio Deza, Abril Herrero, Daniela García, Lucas Ferreiro y Álvaro Fidalgo.


FILA DE ABAIXO: Sofía Antón, Helena André, Sara González, Nora Camino, Carmen Cachaldora y Martín Cano.


NOMBRES


4 ANOS B. TITOR/A
Xabier Castro

+ info

FILA DE ARRIBA: Julen Novoa, Carla Ramos, Xián Menor, Xabier Castro, Lucía Tovar, Mario Villamarín, Candela Rubín, Daniel Lorenzo.


FILA DO MEDIO: Carla Reboredo, Breogán Pérez, Valeria Rodríguez, Erik Gael Yaselga, Candela Moure, Adrián Salazar.


FILA DE ABAIXO: Arturo Valencia, Sofía Rodríguez, Esteban Montero, Fátima Montero, Marco Pérez, Sofía Méndez.

ARRIBA: Julen Novoa, Carla Ramos, Xián Menor, Xabier Castro, Lucía Tovar, Mario Villamarín, Candela Rubín, Daniel Lorenzo.


MEDIO: Carla Reboredo, Breogán Pérez, Valeria Rodríguez, Erik Gael Yaselga, Candela Moure, Adrián Salazar.


ABAJO: Arturo Valencia, Sofía Rodríguez, Esteban Montero, Fátima Montero, Marco Pérez, Sofía Méndez.


5 ANOS A. TITOR/A.
Yone Fernández

+ info

ARRIBA: Yone González, Teo Castro, Candela Casanovas, Valentino Grande, Jimena Casanovas y Sofía Fernández.


MEDIO: Sofía Fernández, Martina Dacruz, Josué Cardoso, Jorge Gómez, Paola Gil y Jorge Cuquejo.


ABAJO: Gabriel Kook Lim, Martín López, Iago Borrajo, Gabriel Fernández, Eva Mía Astudillo, AnaCabada y Mar González.

FILA DE ARRIBA: Yone García, Teo Castro, Candela Casanovas, Valentino Grande, Jimena Casanovas, Sofía Fernández.


FILA DO MEDIO: Martina Fernández, Martina Dacruz, Josué Cardoso, Jorge Gómez, Paola Gil, Jorge Cuquejo.


FILA DE ABAIXO: Gabriel Kook Lim, Martín López, Iago Borrajo, Gabriel Fernández, Eva Mía Astudillo, Ana Cabada e Mar González.


5 ANOS B. TITOR/A:
María Fernández

+ info

FILA DE ARRIBA: Belén Cid, Valeria Martínez, Carla Marcos, Henar Mosquera, Irene Rodríguez, Alicia Taboada, Alberto Fernández, Daniel Prada, María Fernández y Lucía Vázquez.


FILA DO MEDIO: Pablo Serodio, Enzo Pérez, Mencía Rodríguez, Valeria Pereira, Pilar López, Mario Pereira y Nico Varela.


FILA DE ABAIXO: Sofía Sánchez, Mateo Fernández, Valero García, Amaia Pérez, Xián Rabinas, Martín Carballo y Mario Carballo.

NOMBRES


2

educación primaria

Curso 2021-2022

1º PRIMARIA A. TITOR/A:
Pedro Pereira

+ info

FILA DE ARRIBA: Alicia Parada, Antonio González, Roberto Perille, Sofía Fernández, Leo López, Pedro Pereira, Noa Cid, Diego Cachaldora, André López y Carmen Blanco.

FILA DE ABAIXO: Scarleth González, Olivia Vidal, Anxela Silva, Claudia Agudo, María Álvarez, Sara Marín, Román Pandares, Sabela Lorenzo y Nayara Varela.

ARRIBA: Alicia Parada, Antonio González, Roberto Perille, Sofía Fernández, Leo López, YO, Noa Cid, Diego Cachaldora, André López y Carmen Blanco.


ABAJO: Scarleth González, Olivia Vidal, Anxela Silva, Claudia Agudo, María Álvarez, Sara Marín, Román Pandares, Sabela Lorenzo y Nayara Varela.


1º PRIMARIA B. TITOR/A:
Isabel Mosquera

+ info

FILA DE ARRIBA: Saskia Vázquez, Belén Luana, Ada Outeiriño, Lucía González, Sofía Fernández, Isabel Mosquera, María Iglesias, Antonio Martín González, Thiago Álvarez y Mateo Fernández.


FILA DE ABAIXO: Iago Rodríguez, Daniela Rodríguez, María López, Julia Piñeiro, Lara Rey, Eva Ascón, Tomas Rey, Alejandro Bermejo y Leire Ríos.

NOMBRES


2º PRIMARIA A. TITOR/A:
Javier Carnero

+ info

FILA DE ARRIBA: Carolina Soares, Clara Cabada, Daniela Rodríguez, Laura Pérez, Yago Calvo, África Alonso, Javier Carnero, Marta Castelo, Noa Requejo, Lucas Fernández, Andrea Garriga y Christian Vázquez.


FILA DE ABAIXO: Lía González, Aitana Sánchez, Adolfo Váquez, María García, Álex Quiroga, Lucas Cid, Mario Rodicio, Rodrigo Casares y Joel Pereira.

ARRIBA: Carolina Soares, Clara Cabada, Daniela Rodríguez, Laura Pérez, Yago Calvo, África Alonso, Javier Carnero, Marta Castelo, Noa Requejo, Lucas Fernández, Andrea Garriga, Christian Vázquez.


ABAJO: Lía González, Aitana Sánchez, Adolfo Váquez, María García, Álex Quiroga, Lucas Cid, Mario Rodicio, Rodrigo Casares, Joel Pereira.


2º PRIMARIA B. TITOR/A:
Susana Rodríguez

+ info

FILA DE ARRIBA: Bruno Perez, Martin García, Ginus Tanha, Alberto Pérez, Adrian Rico, Lucía Noguerol, Susana Rodriguez, Xoel Pardo, Manuel Lorenzo- Juan Nieto, Adrian Gómez, Daniela Iglesias y Mei Lin García.

FILA DE ABAIXO: Irene Paz, Candela Rodríguez, Eva Blanco, Martina Rodríguez, Carla Fernandez, Pedro Cachaldora, Alex Pardiñas, Sabela López y Martina Seara.

ARRIBA: Bruno Perez, Martin García, Ginus Tanha, Alberto Pérez, Adrian Rico, Lucía Noguerol, Susana Rodriguez, Xoel Pardo, Manuel Lorenzo, Juan Nieto, Adrian Gómez, Daniela Iglesias y Mei Lin García.


ABAJO: Irene Paz, Candela Rodriguez, Eva Blanco, Martina Rodríguez, Carla Fernandez, Pedro Cachaldora, Alex Pardiñas, Sabela López

y Martín Seara.

3º PRIMARIA A. TITOR/A:
Ana Rodríguez

+ info

FILA DE ARRIBA: Paula Pereira, Gisela Serodio, Ainhoa Barros, Noa Muñoz, Xandre Carballo, Ana Rodríguez, César Menor, Anxo García, Héctor Mariño, Daniel Iglesias


FILA DO MEDIO: Sara Fernández, Gabino Rodríguez, Nieves Belmonte, Noelia Pena, Mario Cuquejo, David Mourelo, Daniel Ignacio Chiguita, Carla Rodríguez, Jesús Otero


FILA DE ABAIXO: Luis Rodríguez, David Kyun, Nicolás Fernández, Martín Fernández, Ángela Villar, Sara Piñeiro

FILA DE ARRIBA: Yoel Álvarez, Luis Álvarez, Claudia Mera, Celtia Álvarez, Izan Nóvoa, Nayesca Fernández, Juan Conde, Allouine Díaz y Emma Sánchez.


FILA DO MEDIO: Blanca Fidalgo, Lucas Mollá, Alma Garea, Olivia Rodríguez, Blanca Barreiros, Álvaro Noguerol, Gabriel Alonso, Marco Quintela, Pedro González.


FILA DE ABAIXO: Lois Ascón, Lucas Kienast, Adrián Lorenzo, David Casado, Miguel Colmenero, Emma González, Marta Abellás.


3º PRIMARIA B. TITOR/A:
Reyes López

+ info

FILA DE ARRIBA: Yoel Álvarez, Luis Álvarez, Claudia Mera, Celtia Álvarez, Izan Nóvoa, Reyes López, Nayesca Fernández, Juan Conde, Allouine Díaz, Emma Sánchez.


FILA DO MEDIO: Blanca Fidalgo, Lucas Mollá, Alma Garea, Olivia Rodríguez, Blanca Barreiros, Álvaro Noguerol, Gabriel Alonso, Marco Quintela, Pedro González.


FILA DE ABAIXO: Lois Ascón, Lucas Kienast, Adrián Lorenzo, David Casado, Miguel Colmenero, Emma González, Marta Abellás.

ARRIBA: Yoel Álvarez, Luis Álvarez, Claudia Mera, Celtia Álvarez, Izan Nóvoa, Reyes López, Nayesca Fernández, Juan Conde, Allouine Díaz, Emma Sánchez.


MEDIO: Blanca Fidalgo, Lucas Mollá, Alma Garea, Olivia Rodríguez, Blanca Barreiros, Álvaro Noguerol, Gabriel Alonso, Marco Quintela, Pedro González.


ABAJO: Lois Ascón, Lucas Kienast, Adrián Lorenzo, David Casado, Miguel Colmenero, Emma González, Marta Abellás.


4º PRIMARIA A. TITOR/A:
Carmen Casado

+ info

FILA DE ARRIBA: Alexia Nicole Pinto, Daniela Aldana, Laia Nóvoa, Nuria Cid, Yaiza Yaselga, Carmen Casado, Carmen González, Alicia Outeiriño, Adriana Rodríguez, Claudia Prieto.


FILA DE ABAIXO: Xián Lorenzo, Arturo Gómez, Yeray Omar Romano, Adrián Varela, César Conde, Laura Teresa Romero, Inés González, Carla Álvarez, Clara Hernández.

ARRIBA: Alexia Nicole Pinto, Daniela Aldana, Laia Nóvoa, Nuria Cid, Yaiza Yaselga, Carmen Casado, Carmen González, Alicia Outeiriño, Adriana Rodríguez, Claudia Prieto.


ABAJO: Xián Lorenzo, Arturo Gómez, Yeray Omar Romano, Adrián Varela, César Conde, Laura Teresa Romero, Inés González, Carla Álvarez, Clara Hernández.


4º PRIMARIA B. TITOR/A:
Carla Caíña

+ info

FILA DE ARRIBA: Laura Conde, Linda Madiedo, Sergio González, Álexander Gonçalves, Iago González, Carla Caíña, Mateo Fernández, Paula Rodríguez, Xiana Rodríguez, Nayara Pérez, Emma Luaña, Miranda Blanco


FILA DE ABAIXO: Sofía Rodríguez, Álvaro Rodríguez, Daniela Rodríguez, Pablo Doval, Nicolás Abad, Carla Vivas, Elena Torres, Susana Álvarez y Sofía Lasprilla

ARRIBA: Laura Conde, Linda Madiedo, Sergio González, Álexander Gonçalves, Iago González, Carla Caíña, Mateo Fernández, Paula Rodríguez, Xiana Rodríguez, Nayara Pérez, Emma Luaña, Miranda Blanco


ABAJO: Sofía Rodríguez, Álvaro Rodríguez, Daniela Rodríguez, Pablo Doval, Nicolás Abad, Carla Vivas, Elena Torres, Susana Álvarez y Sofía Lasprilla


5º PRIMARIA A. TITOR/A
José Antonio Agudo

+ info

FILA DE ARRIBA: Claudia Gómez, Noa Mollá, Noel Serantes, Amanda España, Jose Antonio Agudo, Miguel Valverde, Noa Carrera, Elia López-Valeiras


FILA DO MEDIO: Daniel Dacruz, Tiago Caamaño, Pablo Gómez, Mateo Carballo, Pablo García, Marta Gómez, Lourdes Iglesias, Melania Rodríguez, Martina Laso,


FILA DE ABAIXO: Gabriel Gil, Alexandra Pinto, Teresa Rodríguez, Mercedes Salgado, Nathan Blanco, David Deza, Mateo Suarez, Bráis Perez, Mauro Vidal.



ARRIBA: Claudia Gómez, Noa Mollá, Noel Serantes, Amanda España, Jose Antonio Agudo, Miguel Valverde, Noa Carrera, Elia López-Valeiras


MEDIO: Daniel Dacruz, Tiago Caamaño, Pablo Gómez, Mateo Carballo, Pablo García, Marta Gómez, Lourdes Iglesias, Melania Rodríguez, Martina Laso,


ABAJO: Gabriel Gil, Alexandra Pinto, Teresa Rodríguez, Mercedes Salgado, Nathan Blanco, David Deza, Mateo Suarez, Bráis Perez, Mauro Vidal.




5º PRIMARIA B. TITOR/A:
Alba Rodríguez

+ info

FILA DE ARRIBA: Gabriel Pérez, Álvaro Rodríguez, Alejandro Rodríguez, Samuel Casares, Gabriel Pena, Alba Rodríguez, Diego Barato, Laura Rodríguez, Lola Rodríguez, Jeremy Bojorge.


FILA DO MEDIO: Mateo Ballesteros, Carla González, Óscar Perotti, Sunia Tanha, Antía Garriga, Martina Villarino, Carla Domínguez, Daniela Morales, Elena Bermejo.


FILA DE ABAIXO: Martín Varela, Lorena Silva, Daniela López, Daniela Gil, Sheila Prieto, Sergio González, Pablo Cachaldora.

ARRIBA: Gabriel Pérez, Álvaro Rodríguez, Alejandro Rodríguez, Samuel Casares, Gabriel Pena, Alba Rodríguez, Diego Barato, Laura Rodríguez, Lola Rodríguez, Jeremy Bojorge.


MEDIO: Mateo Ballesteros, Carla González, Óscar Perotti, Sunia Tanha, Antía Garriga, Martina Villarino, Carla Domínguez, Daniela Morales, Elena Bermejo.


ABAJO: Martín Varela, Lorena Silva, Daniela López, Daniela Gil, Sheila Prieto, Sergio González, Pablo Cachaldora.


6º PRIMARIA A. TITOR/A:
Ángeles Seguín

+ info

FILA DE ARRIBA: Patricia Domínguez, Alejandro Somoza, Marco Villamarín, Carlos Rodrigo Quiroga, Mª Ángeles Seguín, Samuel Domínguez, Sara Casado, Celia Labrador, Diana Álvarez, Elena Fernández.


FILA DO MEDIO: Lucía Fernández, Jimena Rodríguez, Aldara Garea, Carmen golpe, Nicole Álvarez, Áfrika Lorenzo, Sara Blanco, Celia Rodríguez, Martín Breixo Canal.


FILA DE ABAIXO: Daniel Lorenzo, Gabriel Estévez, Nicolás Ballesteros, Adrián Rodríguez, Thiago Míguez, Jorge Illanes, Juan Diego González.

NOMBRES


6º PRIMARIA B. TITOR/A:
Rosa Blanco

+ info

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.

FILA DE ARRIBA: Rosa Blanco, Laura Castelo, Adriana Alonso, Mateo Sang Rodríguez, Alba Prado, Alexandru Ovidiu, Sara Vanessa Astudillo, Rebeca Canitrot, Sabela Fernández, Alejandra Vaquero.


FILA DO MEDIO: Carlota Domínguez, Claudia Rivero, Elena María López, Mara Gil, Rodrigo Gómez del Valle, Diego González, Raúl Vázquez, Lúa Rodríguez.


FILA DE ABAIXO: Sara González, Gabriel Kienast, Pedro Argiz, Hugo Montes, Mateo Esteve, Pablo Maceiras, Alejandro Santa Cruz, Carlota Gallego.


3

educación SECUNDARIA

Curso 2021-2022

1º ESO A. TITOR/A: CRISTIAN GONZÁLEZ

+ info

FILA DE ARRIBA: Noa Fernández, Luana Bejarano, Martina Fernández, Xela Cid, Cecilia Anta, Laura Eiriz, Sara Fernández, Alba Fontán.

FILA DO MEDIO: Carla Fernández, Noa Alonso, Antia Barreiros, Mateo Doval, Cristian González, Yago Formoso, Brais Carballo, Iker Fernández, Guillermo Fernández.

FILA DE ABAIXO: Edgar Serodio, María Álvarez, Tomás Calvo, Adrián Álvarez, Pedro Barreiros, Xandre Formoso.



NOMBRES


1º ESO B. TITOR/A:
Mª PILAR FERNÁNDEZ

+ info

FILA DE ARRIBA: Sergio Osorio Seguín, Lucas Jorreto Cid, Joel Loussaief, André Rodríguez González, Sarah Otero López, Carla Nespereira Rodríguez, Andrew Felipe García Rodas, Lucía López Castiñeiras, Candela López Burdeos, Samuel Paz Suárez.


FILA DO MEDIO: Vera Gómez Iglesias, Alba Piñeiro Varela, Pilar Fdez. Corbal, Sudabah Tanha, Uxía Gómez Vázquez, David González Seara, Iraia Martín Rodríguez.


FILA DE ABAIXO: Marc Pacreu Estévez, David Lasprilla González, Marco González Freire, Paula Manso Pérez, Emma Gil Pozo, Martina Gil Romasanta, Candela Iglesias Vázquez, Iago Martín Carnero.

ARRIBA: Sergio Osorio Seguín, Lucas Jorreto Cid, Joel Loussaief, André Rodríguez González, Sarah Otero López, Carla Nespereira Rodríguez, Andrew Felipe García Rodas, Lucía López Castiñeiras, Candela López Burdeos, Samuel Paz Suárez


MEDIO: Vera Gómez Iglesias, Alba Piñeiro Varela, Pilar Fdez. Corbal, Sudabah Tanha, Uxía Gómez Vázquez, David González Seara, Iraia Martín Rodríguez


ABAJO: Marc Pacreu Estévez, David Lasprilla González, Marco González Freire, Paula Manso Pérez, Emma Gil Pozo, Martina Gil Romasanta, Candela Iglesias Vázquez, Iago Martín Carnero.



1º ESO C. TITOR/A: CRISTINA BRAVO

+ info

FILA DE ARRIBA: Andrés Cid, Mario Romero, Malika de Prado.


FILA DO MEDIO: Darío Vales, Brais Pérez, Antón Lorenzo, Nuria Valle, Shaila Iglesias, Amaya Peleteiro, Alejandra Veiga, Cristina Bravo.


FILA DE ABAIXO: Anxo Piñeiro, Antón Pérez, Pedro Saá, Lucas Varela, Lucía Rodríguez.

ARRIBA: Andrés Cid, Mario Romero, Malika de Prado.


MEDIO: Darío Vales, Brais Pérez, Antón Lorenzo, Nuria Valle, Shaila Iglesias, Amaya Peleteiro, Alejandra Veiga, Cristina Bravo.


ABAJO: Anxo Piñeiro, Antón Pérez, Pedro Saá, Lucas Varela y Lucía Rodríguez.


2º ESO A. TITOR/A: FRAN FORMOSO

+ info

FILA DE ARRIBA: María Rodríguez, Grace Quintairos, Noa Codeso, Martina Conde, Laura Bindi, Pura Diéguez, Inés Conde, Ángel Coello, Diego Barreiros.


FILA DO MEDIO: Aarón Fernández, Adrián Fernández, Martín Calvo, Jean Carlos García, Carlos Fernández, Fran Formoso, Estela Garcia, Aroa Díaz, María Agudo, Diego Dopico.


FILA DE ABAIXO: Ethan Álvarez, Andrés Argiz, Alejandro Domínguez, Arturo Trabazos, Adrián Conde, Rocío Forneiro, Irene Cachaldora, Sofía Bozza.

ARRIBA: María Rodríguez, Grace Quintairos, Noa Codeso, Martina Conde, Pura Diéguez, Inés Conde, Ángel Coello, Diego Barreiros.


MEDIO: Aarón Fernández, Adrián Fernández, Martín Calvo, Jean Carlos García, Carlos Fernández, Fran Formoso, Estela García, Aroa Díaz, María Agudo, Diego Dopico.


ABAJO: Ethan Álvarez, Andrés Argiz, Alejandro Domínguez, Arturo Trabazos, Adrián Conde, Rocío Forneiro, Irene Cachaldora, Sofía Bozza.


2º ESO B. TITOR/A:
JOSÉ ANTONIO BLANCO

+ info

FILA DE ARRIBA: Valeska Bojorge, Romeo Vázquez, Carla Pedrosa, Rebeca González, Cristina Prado, Lucía Magallanes, Laura González, Candela Iglesias, Lucía Vidal, Chenyu Cheng.


FILA DO MEDIO: Keidy Mejía, Laura González, Lucía Gómez, Jose Antonio Blanco, Amanda Jiménez, Aroa Gómez, Lola Morales, Hugo González.


FILA DE ABAIXO: Ivón González, Sabela González, Borja Martínez, Carlos Pérez, Iago Muñoz, Samuel González, Lucas Gómez, Joaquín Rodríguez.

NOMBRES


2º ESO C: TITOR/A
ANA RIVEIRO

+ info

FILA DE ARRIBA: Nicolás Varón, Sheila Romero, Lola Rodríguez, Uxía Vázquez, Carolina Rubianes, Naroa Pereira, Uxía Rabinal, Candela Sanmiguel e Inés Valverde.


FILA DO MEDIO: Uxía Rosendo, Adrián Rodríguez, Iker, Vázquez, Ana Riveiro, Mateo Rodríguez, Lucía Malingre, Adrián Vaquero, y Manuel Álvarez.


FILA DE ABAIXO: Mª Cruz Rastrojo, Paula Toro, Laura Santás, Yaiza Veloso y Sofía Urdiales.

NOMBRES


3º ESO A. TITOR/A: MARÍA JOSÉ CASTRO

+ info

FILA DE ARRIBA: David Vázquez, Ricardo Rodríguez, Alejandro Garea, Pablo Ferreiro, Pablo Rodríguez, Diego Estévez, Álvaro Domínguez.


FILA DO MEDIO: Daniel Silva, Adrián González, Carlos Vázquez, Salomé Vázquez, Mª José Castro, Emma Conde, Aroa Barreiros, Candela Álvarez, Alberto Ferrer, Daniel Fernández.


FILA DE ABAIXO: Francisco Soares, Moisés Fernández, Alba Bergantiño, Benjamín Diéguez, Xiana García, Inés Golpe, Mara Formoso, Sara Fernández, Adrián Basalo.

NOMBRES


3º ESO B. TITOR/A: DAVID RAMOS

+ info

FILA DE ARRIBA: Yadira Oliveira, Lucía Prieto, Martina Pérez, Amanda Pimentel, Daniel López, Celia Pérez, Daniella Mera, Alejandra Martín, Candela Louzao, Alba Hernández.


FILA DO MEDIO: Alba Panero, Sara Prieto, David Medeiros, David Ramos, María Pereira, Maite Quintana, Adriana Piñeiro.


FILA DE ABAIXO: Aarón Lagos, Aarón Tadeo, Héctor Hermida, Antonio Iglesias, Pablo Masiel.

NOMBRES


3º ESO C. TITOR/A: ROMÁN GODÁS

+ info

FILA DE ARRIBA: Daniela Sanmartín, Lúa Cecilia Pereiro, Sara Pinto, Nahuel Fernández, Aarón Jereyna Hernández, María Madrigal, Lucas Peleteiro, Demian Vidal, Xavier Almeida.

FILA DO MEDIO: Enrique Carballo, Andrea Rodríguez. Nicole Viso, Román Godás, Luz Sobrino, Andrea Rodríguez, Jimena Borrajo.

FILA DE ABAIXO: Manuel Fernández, Sheila Diéguez, Xiana Pulido, Marlene Herdoiza, Adrián Sosa.


NOMBRES


4º ESO A. TITOR/A: ELÍAS PIÑEIRO

+ info

FILA DE ARRIBA: Lúa Varela, Hugo Manso, Álex Rodríguez, Guillermo Conde, Iván Álvarez, David Álvarez, Esteban Novoa, Alonso Fernández, Anxo Casas.


FILA DO MEDIO: Gabriel Fernández, Noah Cao, Antía Alonso, Paula Cabaleiro, Elías Piñeiro, Lucía Pan, Mencía Anta, Sofía Seoane.


FILA DE ABAIXO: Diego A. Rodríguez, David Corcoba, Juan Pablo Agudo, Gabriel Castro, Hugo Añel, Lucía Freijeiro, Moisés Barreiros, Siyar Tahna.

NOMBRES


4º ESO B. TITOR/A: SERGIO MASCAREÑAS

+ info

FILA DE ARRIBA: Liana Vázquez, Jose Antonio Laforga, Alejandro Prieto, Sebastián Labandeira, Hugo González, Daniela González, Gabriel Gallego.


FILA DO MEDIO: Katia González, Uxía Garrido, Irene Nuñez, Blanca Romero, María Juiz, Sergio Mascareñas, Victoria Valentina García, Antía García, Daniela López.


FILA DE ABAIXO: Mariana Moreno, Alejandro González, Irene Martínez, Uxía Muñoz, Javier Rey-Stolle, Mario González, Hugo Fernández.

NOMBRES


4º ESO C. TITOR/A: ÁLVARO LEIS

+ info

FILA DE ARRIBA: Abril Díaz, Allison Monserrat Mejía, Eugenia Díaz, Mara Villamarín, Andrés Ramos, Daniel Cerreda.


FILA DO MEDIO: Eduardo Antonio toledo, Hugo Rodríguez, Carmen Rivera, María Mercedes Fernández, Candela Fernández, Jacobo Fernández, Joel Panero.


FILA DE ABAIXO: Rodrigo Somoza, Raquel Ying Álvarez, Álvaro Leis, María Pato.

NOMBRES


4

bacharelato

Curso 2021-2022

1º BACHARELATO A. TITOR/A: Mª JOSÉ ÁLVAREZ

+ info

FILA DE ARRIBA: Valentina Fernández, Ana María Cid, Carla Mascareñas, Silvia Martínez, Aitana Fernández, Estela Martínez, Aroa González, María Borrajo, Lucas Morales, Manuel Martínez.


FILA DO MEDIO: Mauro Pérez, María Ferreiro, Raquel Varela, Nerea Formoso, María José Álvarez, Emma Xu Somoza, Enrique Piñeiro, Rodrigo Diz, Anxo Álvarez.


FILA DE ABAIXO: Manuel Velasco, Xián Rodríguez, Sergio Nóvoa, Javier Sánchez, Marcos González, Brais Fontán, Jaime Morales, Gonzalo Caparrós y Raúl Nespereira

NOMBRES


1º BACHARELATO B. TITOR/A: JOSE ANTONIO ÁLVAREZ

+ info

ARRIBA:

+ info

FILA DE ARRIBA: Candela Pedrido, Clara Nieto, Eva Fernández.


FILA DO MEDIO: Patricia Guede, José Antonio Álvarez, Elena Méndez, Claudia Laso.


FILA DE ABAIXO: Eva López, Beatriz Pacetti, Noa Lagos, Claudia Pérez, Sara Prado.

NOMBRES


2º BACHARELATO TITOR/A: XIÁN BOBILLO

+info

FILA DE ARRIBA: Candela Pedrido, Clara Nieto, Eva Fernández.


FILA DO MEDIO: Patricia Guede, José Antonio Álvarez, Elena Méndez, Claudia Laso.


FILA DE ABAIXO: Eva López, Beatriz Pacetti, Noa Lagos, Claudia Pérez, Sara Prado.

¡Gracias!