Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

osiągnięcia naszych uczniów

Konkursy 2021/2022

Start

Jesteśmy

dumni
z każdego
sukcesu
naszych uczniów

.

Klasy 0-3

Klasy 4-8

przedmioty artystyczne

język
angielski

matematyka

język
polski

klasy 0-3

przedmioty artystyczne klasy 0-3

Wojewódzki Konkurs Plastyczny “Mikrokosmos. My, Ludzie”

Lena Rosińska "0" - wyróżnienie


Aleksandra Rosińska 2a - laureatka 2. miejsca

język angielski klasy 0-3

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego ‘Olimpusek’

Olga Balmas 1a - dyplom laureata (15 m-ce)

Tymon Janakowski 1b - dyplom laureata (5 m-ce)
Franciszek Gawrysiak 2a - dyplom laureata (11 m-ce)
Franciszek Francman 2a - dyplom laureata (13 m-ce)
Maksymilian Wójcik 2a - dyplom laureata (13 m-ce)
Ewa Folek 2b - dyplom laureata (1 m-ce)
Olga Jaśkiewicz 2b - dyplom laureata (5 m-ce)
Wiktor Wojasz 2b - dyplom laureata (6 m-ce)
Wojciech Nowak 2b - dyplom laureata (7 m-ce)
Marcin Sobiczewski 2b -dyplom laureata (8 m-ce)
Gabriela Okoń 2b - dyplom laureata (10 m-ce)
Wiktor Nowicki 2b - dyplom laureata (14 m-ce)
Gustaw Zieliński 2b - dyplom laureata (15 m-ce)
Karolina Kwietniewska 2b - dyplom laureata (15 m-ce)


język angielski klasy 0-3

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego ‘Olimpusek’

Klara Celińska 3a - dyplom laureata (1 m-ce)

Maja Modrzejewska 3a - dyplom laureata (6 m-ce)
Ignacy Maciejczak 3a - dyplom laureata (8 m-ce)
Jan Kondracki 3a - dyplom laureata (13 m-ce)

język angielski klasy 0-3

Ogólnopolski Konkurs Wierszy i Piosenek Tematycznych w Języku Obcym XVI Rhymes and Songs Festival

Waleria Jarocki 3a - II miejsce

edukacja matematyczna klasy 0-3

Ogólnopolska Olimpiada

Zadań Logicznych

Aleksandra Rosińska 2a - laureatka
Franciszek Gawrysiak 2a - laureat
Wiktor Wojtasz 2b - laureat
Iwo Barteczka 3b - laureat
Piotr Markowski - laureat

edukacja polonistyczna klasy 0-3

XVII edycja Dzielnicowego Konkursu ”Czytanie ze zrozumieniem” 2022 dla klas drugich i trzecich

Franciszek Gawrysiak 2a - laureat

Wiktor Wojtasz 2b - laureat

klasy 4-8

matematyka

j. angielski

język niemiecki

przedmioty artystyczne

język polski

język hiszpański

informatyka

wiedza o
społeczeństwie

Data 01 Lorem

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

20.00 h

20.04 h

20.00 h

20.20 h

45. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

Ogólnopolski konkurs literacki „Jak zdobyć Nagrodę Nobla?"

finalistka - ZOFIA FAJST 6b

wyróżnienie - ZOJA WIERZBIĘTA 7b

20.00 h

20.00 h

XVIII Ogólnopolski Konkurs Literacki

laureat II miejsca Szymon Karbowy

Olimpiada Matematyczna Juniorów

.

Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty
Matematyka

Alfik matematyczny

laureat

Grzegorz

Gniadzik
8b

finalista

Grzegorz

Gniadzik
8b

wyróznienie

Grzegorz

Gniadzik
8b

.

język angielski klasy 4-8

Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Język angielski

Maja Wójtowicz 8b - laureatka


Nina Seweryn 8b - finalistka

język angielski klasy 4-8

Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów

Maja Wójtowicz 8b - laureatka

język angielski klasy 4-8

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego "Olimpus"

Małgorzata Podgórska 4b - laureatka 4. miejsce
Tymon Danielewicz 4b - laureat 7. miejsce
Jakub Domański-Mołdawa 5a - laureat 5. miejsce
Dexter Pasko 5b - laureat 7. miejsce
Michalina Brzezińska - laureatka 7. miejsce
Lena Barteczka 5b - laureatka 6. miejsce
Agata Kellermann 5b - laureatka 8. miejsce
Liliana Dzierżawska 7a - laureatka 5. miejsce

język niemiecki klasy 4-8

Międzynarodowy Konkurs Landeskunde Deutschland/Österreich

Aleksander Dziekoński 4b - laureat

Zofia Ungeheuer 6b - laureatka
Joanna Szmulska 7a - laureatka
Janek Dziekoński 7b - laureat
Dawid Kociołł 7b - laureat
Adam Rosiński 7b - laureat
Franek Warchoł 7b - laureat
Michalina Chodakowska 8a - laureatka
Konstancja Kalisz 8a - laureatka
Nina Seweryn 8b - laureatka

język niemiecki klasy 4-8

Międzynarodowy Konkurs z Języka Niemieckiego “Czasowniki Nieregularne - Perfekt/Präteritum”

Aleksander Dziekoński 4b - laureat

Janek Dziekoński 7b - laureat
Adam Rosiński 7b - laureat
Krzysztof Rogowski 7b - laureat


język niemiecki klasy 4-8

Międzynarodowy Konkurs Lingwistyczny z Języka Niemieckiego

Joanna Szmulska 7a - laureatka 2. miejsca
Francieszek Warchoł 7b - laureat 1. miejsca
Adam Rosiński 7b - laureat 2. miejsca
Krzysztof Rogowski 7b - laureat 3. miejsca


język hiszpański klasy 4-8

Ogólnopolska Olimpiada Języka Hiszpańskiego "Olimpus"


Maksymilian Mączka 4a - laureat 4. miejsce
Antonina Uboga 4a - laureatka 8. miejsce
Małgorzata Podgórska 4b - laureatka 1. miejsce
Karol Skiepko 6b - laureat 6. miejsce
Aleksandra Ciszewska - laureatka 1. miejsce
Maja Przepiórkowska - laureatka 3. miejsce
Zoja Wierzbięta 7b - laureatka 1. miejsce
Blanka Sikora 7b - laureatka 6. miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wierszy i Piosenek Tematycznych w Języku Obcym XVI Rhymes and Songs Festival

Pola Sadowska 6a - laureatka 2. miejsca
Apolonia Jóźwiak 6b - wyróżnienie
Zofia Ungeheuer 6b - laureatka 2. miejsca
Zofia Fajst 6b - laureatka 2. miejsca
Anna Zdrzalik 6b - laureatka 2. miejsca

przedmioty artystyczne

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

“Mikrokosmos. My, Ludzie”

Zofia Ungeheuer 6b - laureatka 3. miejsca

Maja Drąg 8b- laureatka 3. miejsca


przedmioty artystyczne

informatyka klasy 4-8

Konkurs Matematyczno-Informatyczny InstaLogik

Piotr Gniadzik 5a - laureat 3. miejsce

Franciszek Tywanek 5a - finalista

Piotr Kalbarczyk 5b - finalista

wiedza o społeczeństwie klasy 4-8

Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty
wiedza o społeczeństwie

Nina Seweryn 8b - finalistka

Gratulacje