Transcript

+info

Uspjesi Špogija na Prvenstvu grada Zagreba 2021./22.

Košarka

Košarkašice Špogija su u finalu Prvenstva Grada Zagreba pobijedile ekipu III. gimnazije. Pod vodstvom Zidar Novaković, prof., ženska ekipa u sastavu Doroteja Laljek (4d), Hana Muhl (4d), Marina Dumenčić (4d), Nika Rodek (3b), Petra Brtan (3b), Saša Škribanek (3b), Tara Ličina (1c), Dora Perić (2b), Katarina Sekulić (2b), Melani Jurković (4b), Valnea Ramljak (4b) plasirala se na Državno prvenstvo u Zadru 28. do 30. travnja

Na Prvenstvu Grada Zagreba u plivanju za djevojke i mladiće srednjih škola ženska ekipa zauzela je 1. mjesto, a muška ekipa u 2. mjesto. Voditelj Saša Ivanišević

+info

Plivači: Roko Krpina (1b), Toni Dragoja (4a), Dario Juričić (1a), Bruno Josipović (2d)

+info

Plivanje

Plivačice: Iva Hrsto (3c), Dora Mihaljević (3d), Stela Španiček (3b), Valnea Ramljak (4b)

(jazz, jazz funk, moderni plesovi, step)

(break dance, hip hop, disco, cheerleading, pom pom)

(latino-američki, standardi, karipski)

Lara Goreta (2a), Grga Miletić (2a), Paula Polanšćak (2a), Maja Pavlinovac (3.b), Stella Ristić (3.d), Antonia Šćepanović (3.d).

Marija Denić (1b), Tara Ježovita (1b), Martin Bogat (2a), Nika Delorko (3d), Tomislav Brkan (4.b), Matteo Maćaš (4.d).

Paula Mladić (1b), Noa Hanić (2b), Laura Krog (2b), Hana Grahovac (3.c), Marta Marki (3d), Magdalena Vidas (4.b).

Špogi je osvojio dva zlata u kategorijama dvoranskih i urbanih plesova te 4. mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba. Voditeljica Lucija Zadelj, prof.

Umjetnički plesovi

Urbani plesovi

Dvoranski plesovi

Plesovi

Rukomet

Rukometaši Andro Lopac (4a), Matteo Maćaš (4d), Leskovec Luka (4d), Maraković Niko (4c), Tin Baković (4c), Marko Prpić (4c), Ivan Čulo (4c), Mihael Hanaček (1a), Ivor Vidović (2c), Leo Branko Sunajko (1c), Hrvoje Pavlović (1c), Franko Skazlić (2a)

Muška ekipa rukometa osvojila je prvo mjesto na završnici Prvenstva Grad Zagreba. Voditeljica Branka Pavlić, prof. i Nino Marković.

Anamari Bošnjak (3a) proglašena je najboljom strelkinjom u futsalu za djevojke srednjih škola na Prvenstvu Grada Zagreba.

Futsal 48

Ana Jakobašić (4a), Laura Ciglević (4b), Lara Pudić (2a), Eva Zuanović (2a), Magdalena Pavlečić (2d), Antonija Posavec (2d), Nada Barunović (3a), Anamari Bošnjak (3a), Lea Kolčić (2d), Jelana Matanić (2d), Lea Perić (1a)

Ženska ekipa u futsalu osvojila je prvo mjesto na završnici Prvenstva Grada Zagreba. Voditeljica Branka Pavlić, prof.

Muška ekipa: Luka Lozušić (2d),Borna Petek (2d), Luka Zlatkov (2d), Ivan Hencl (1a)

Ženska ekipa: Gabrijela Alviž (4c), Hanna Lončarević (4c), Dora Ćosić (2b) i Nina Jurić (1a).

Ženska i muška ekipa stolnotenisača Špogija osvojili su prvo mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba. Voditelj Saša Ivanišević, prof.

Stolni tenis

Muška ekipa: Vito Zirdum (2d), Fran Završki (2b), Ivor Vušak (2b), Roko Vlašić (4d) , Martin Sermek (2b), Patrick Ramljak (4b), Marin Miše (2a), Jakov Matošević (4b), Fran KJjajić (4b), Filip Galijanić (4b), Borna Filipović (4d), Garvrijel Canciger (4a), Tomislav Brkan (4b).

Ženska ekipa: Papac Aurora (2a), Tonka Bošnjak (2b), Antea Perić (2d), Mia Anić (2b), Andrea Mihaljević (4b), Klara Kruhonja (1b), Laura Vuk (4c), Iva Ucović (1b), Eva Krišto (3b), Ema Čuček (4c), Maša Mlinar (1b), Jill Žnidaršić (2b).

Ženska i muška ekipa odbojke Špogija osvojili su 1. i 2. mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba. Voditelj Saša Ivanišević, prof. i Lea Marija Pavlić