Want to make creations as awesome as this one?

More creations to inspire you

OSCAR WILDE

Horizontal infographics

GOOGLE - SEARCH TIPS

Horizontal infographics

NORMANDY 1944

Horizontal infographics

VIOLA DAVIS

Horizontal infographics

LOGOS

Horizontal infographics

RUGBY WORLD CUP 2019

Horizontal infographics

Transcript

Larry Shaw

Niebiańskie nagrody

https://www.niebodowynajecia.eu/

Niebiańskie nagrody

Oliwia Baltaza

klasa 5
SP im. Św. Jana Pawła II
Radziszów

Niebiańskie nagrody

Laura Singh

klasa 1
Zespół Szkół Ekonomicznych
im. Jana Amosa Komeńskiego
Leszno

Niebiańskie nagrody

proszę o kontakt

Niebiańskie nagrody

proszę o kontakt

Niebiańskie nagrody

Natalia Waluś

klasa VIII
SP 357 Warszawa

Niebiańskie nagrody

Zuzia Graszk

klasa 5

proszę o kontakt

Niebiańskie nagrody

Aleksander Mach

Klasa VIII

proszę o kontakt

Niebiańskie nagrody

Maria Szyburska

lat 10 :)
SP 166
Łódź

Niebiańskie nagrody

Zuzanna Szynkiewicz

klasa 8
SP nr 6
Mława

Niebiańskie nagrody

Sara Rybakowska

Klasa 1 (liceum)
Kartuzy

Niebiańskie nagrody

Natalia Tataruda

Zespół Szkół Budowlanych im Wojska Polskiego
Legnica

Niebiańskie nagrody

Zuzanna Janowicz

SP 4
Kętrzyn

Kocia nagroda

Aleksandra Szyjka
Klasa 3

Salezjańaskie Liceum Ogólnokształcące
Lublin

Nauczyciele

3 miejsce

Beata Górecka

III LO
Kalisz

Nauczyciele

2 miejsce

Roman Przewoźnik

SP nr 3
Dębica

Nauczyciele

1 miejsce

Elwira Panek

SP 5
Lębork

Nagrody specjalne

ula_clarise_art

Nagrody specjalne

ula_clarise_art

Mateusz Włodarczyk

klasa VIII
Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Polnicy
Człuchów

Nagrody specjalne

ula_clarise_art

proszę o kontakt


Nagrody specjalne

ula_clarise_art

Laura Labza

Klasa 7
SP nr 5
Tczew

Uczniowie

I kategoria - rysunek i malarstwo

3 miejsce

Wiktoria Głogowska

klasa 8
Zespół Szkolno-Przedszkolny
Brzeszcze

Uczniowie

I kategoria - rysunek i malarstwo

3 miejsce

Julia Głogowska

klasa 8
Zespół Szkolno-Przedszkolny
Brzeszcze

Uczniowie

I kategoria - rysunek i malarstwo

2 miejsce

Oliwier Mastelarz

Klasa 3
Zespół Szkół Przemysłu Mody
w Łodzi

Uczniowie

I kategoria - rysunek i malarstwo

2 miejsce

Daria Kobeliatska

klasa 7
SP nr 13
Chorzów

Uczniowie

I kategoria - rysunek i malarstwo

1 miejsce

Julia Matuszczak

III LO
Kalisz

Uczniowie

II kategoria - rzeźba

3 miejsce

Sandra Czuczko
Fredropol

Uczniowie

II kategoria - rzeźba

2 miejsce

Oliwia Piłkowska

klasa III
Zespół Szkół nr 1
Mława

Uczniowie

II kategoria - rzeźba

1 miejsce

Matylda Piskorowska

Klasa 7
SP nr 144
Zielona Góra

Uczniowie

III kategoria - pozostałe dziedziny wyrazu artystycznego

3 miejsce

Radosław Oreszke, kl. VIII

SP im. J. K. Kuczyńskiego
Karwia

Uczniowie

III kategoria - pozostałe dziedziny wyrazu artystycznego

2 miejsce

Patrycja Pieszczek

klasa 8
SP nr 31
Rzeszów

Uczniowie

III kategoria - pozostałe dziedziny wyrazu artystycznego

1 miejsce

Marta Maksymowicz

Klasa 7
SP nr 14
Zielona Góra