Want to make creations as awesome as this one?

No description

More creations to inspire you

Transcript

START

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Wodzisławiu Śląskim

Gala Laureatów

klasy IV-VIIIosiągnięcia

oraz laureatka ogólnopolskigo konkursu mitologicznego Olimpus

Julia Balińska -laureatka powiatowego konkursuliterackiego Złoty Wawrzyn

Michał Borkowskiuzyskał II miejsce w VII Powiatowym Konkursie z Języka Polskiego.

zdobyła III miejsce w Powiatowym Konkursie na plakat z okazji stulecia Powstań Śląskich. Konkurs został zorganizowanych przez Bibliotekę w Wodzisławiu oraz Muzeum Miejskie.

DOROTA BLUTKO

JULIA CHRóSZCZ

I miejsce w miejskim konkursie recytatorskim.

ALICJA LACH uzyskała bardzo wysoki wynik w konkursie Kangur Matematyczny w trybie zdalnym.

Klasa IV najwyższe wyniki w nauce uzyskali:

Adam BrzezinkaPola PasierbKowalski ŁukaszAgnieszka PiaseckaKaja Hanc-SzczensnyBartczak MartynaBurda OskarDrenda JessicaDzierżęga Maciej

Sergiusz WłodarczykNatalia RegułaTymoteusz PiaseckiCieślik JuliaPiela MarekMarkiton Franciszek

Klasa V najwyższe wynikiw nauce uzyskali:

Klasa VI najwyższe wyniki w nauce uzyskali:

Borkowski MichałKowalski MateuszMusur KornelBrzezinka BarbaraDragon MagdalenaGuzy Zuzanna

Klasa VII najwyższe wyniki w nauce uzyskali:

Kwiczala DorianPustuła AgataBartczak DawidPiofczyk MateuszWolska NataliaBenisz Nikodem

Klasa VIII najwyższe wyniki w nauce uzyskali:

Balińska JuliaLach AlicjaHenek AnetaChrószcz JuliaDragon FilipKolarczyk KosmaCieciera KrzysztofMałek TymoteuszŁoś Aleksandra

Klasy I-IIIosiągnięcia

Krzysztof Borkowski, Aleksander Mazur i Dominik Kafka, uczniowie klasy 3, zdobyli III MIEJSCEw III POWIATOWYM KONKURSIE PRZYRODNICZO- EKOLOGICZNYM DLA KLAS III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

Julia Rybickaotrzymała wyróżnienie oraz bono wartości 25 złw konkursie plastycznym„Moje wakacje po pandemii” zorganizowanym przez ZNP.

Nasi uczniowie świetnie się zaprezentowali w konkursach pięknego czytania.

Uczniowie klasy 3 na przełomie kwietnia i maja realizowali program EKOEKSPERYMENTARIUM i zdobyli umiejętności MISTRZÓW EKOLOGII. EkoEksperymentarium uczy i rozwija dobre praktyki ekologiczne.

Klasa 2turniej szachowy♟♟♟Kategoria chłopcy🥇🏆Michał Rać🥈Krzysztof Folwarczny🥉Kamil SławikKategoria dziewczęta🥇🏆Dominika Niemier🥈Wiktoria Mrowiec🥉Oliwia Reguła

Klasa ITytuł wzorowego ucznia

Łazarczyk HannaGozdek MadlenaBenisz KajetanMazur TatianaSamiczak LenaPyszny KarolChromik OliwierLubszczyk KrzysztofRybicka JuliaPajchrowski Bartosz

Klasa IITytuł wzorowego ucznia

Guzy KarolMrowiec WiktoriaPłachecka LenaReguła Oliwia

Klasa IIITytuł wzorowego ucznia

Borkowski KrzysztofKolarczyk TomaszBiernacka NadiaKafka DominikDuda MateuszMoskała MaciejMarkiton TymoteuszRadecka MajaWojtala OliwierLubasz Natan

PRZEDSZKOLE

Osiągnięcia

Zosia Lipianin z grupy Lisków, zdobyła pierwsze miejsce w przedszkolnym konkursie plastycznym "Świat dinozaurów".

Konkurs plastyczny „ Moja zakładka do książki”Szkoła Podstawowa nr 4:Kategoria wiekowa kl. I - IV1 miejsce Julia Rybicka2 miejsce Karol Pyszny3 miejsce Lena SamiczakWyróżnienie Kaya Hanc-SzczęsnyPubliczne Przedszkole nr 4:Kategoria wiekowa 3,4-latki1 miejsce Alan Chromik Kategoriawiekowa 5,6-latki1 miejsce Alicja Socha2 miejsce Zofia Lipianin3 miejsce Nikola PawelaKonkurs plastyczny „Mój exlibris”Szkoła Podstawowa nr 4Kategoria wiekowa kl. V-VI1 miejsce Michał BorkowskiKategoria wiekowa kl. VII-VIII1 miejsce Sandra Skrzeczowska

Udział przedszkolaków w wielu akcjach oraz pozyskanie szeregu certyfikatów dla placówki.