Want to make creations as awesome as this one?

No description

Transcript

w roku szkolnym 2020/2021

NAJLEPSI UCZNIOWIESZKOLY PODSTAWOWEJ NR 1IM.JANA WYZYKOWSKIEGO

.

.

Nagroda burmistrza

Odznaka patrona szkoły

ODZNAKA "WZOROWY UCZEŃ"

STYPENDIA ZA WYNIKI W NAUCE

STYPENDIA SPORTOWE

Nagroda DYREKTORA

ODZNAKA "KOLEGA NA MEDAL"

ŚWIADECTWO Z WYRÓŻNIENIEM

"Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać"

Ignacy Paderewski

NAGRODA BURMISTRZA

Piotr Gardyza, kl. VIII a

Dominika Jarzynka, kl. VIII b

Julia Surdyk, kl. VIII a

NAGRODA DYREKTORA

Skwarska Natasza, kl. II c

Isztwan Przemysław, kl. VIII d

Bukraba Mikołaj, kl. V a

Biczkowska Kaja, kl. VII d

Świeżowska Amelia, kl. VII d

Wrona Piotr, kl. VI d

Puzio Dominika, kl. VII d

Karkos Amelia, kl. VII c

“Nauka jest jak niezmierne morze.Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.”

Stefan Żeromski

Gardyza PiotrKamińska KatarzynaSurdyk Julia​

VIII a

Opiłka KatarzynaChochołowicz WojciechTomczak Alicja

VIII b

Isztwan PrzemysławKowalski Damian

VIII d

VIII c

Ferenc Adrian

KRYSZTAŁOWA ODZNAKA PATRONA SZKOŁY

Szopa Aleksander Nurkowski Gracjan

VIII a

VIII b

Kruk Fabian

ZŁOTA ODZNAKA PATRONA SZKOŁY

Miłosz Kaczorowski

VII a

Puzio Dominika

VII b

Kawa Nikola

Kaczmarska Kaja Woźniak Jakub

VII d

VII c

ZŁOTA ODZNAKA PATRONA SZKOŁY

Pletenik Kornelia

VI a

Paszkiewicz Hanna Lenort Maria

VI b

Bil Aleksandra Łukojko Nikola

Pruchniak Magdalena Zieliński Michał Zybaczyński Dominik

VI d

VI c

Andrzejak Piotr Pereszczuk IgorŚciana AdrianSkibik NataliaŁowkis - Stec Kornelia

VI e

ZŁOTA ODZNAKA PATRONA SZKOŁY

Hildebrant Maja

VIII a

VIII b

Jarzynka Dominika Januszek Kewin

Sperka Weronika Rzepecka Aleksandra

VIII c

Kruk Amelia

VIII d

SREBRNA ODZNAKA PATRONA SZKOŁY

Franczak Filip Matwiszyn Dawid Niemiec Oliwia

VI a

Jedlecki Wojciech

VI b

Dutka Patryk

Bachaj Maja Kurowska NinaRusek Blanka

VII c

VII b

Kustrowska Michalina Prokopowicz Szymon

VII d

SREBRNA ODZNAKA PATRONA SZKOŁY

Jakubowski Marcel

IV a

Dula IgorJaniak MajaLenort Hanna

IV b

Kozieł Szymon Piórkowski Mateusz

Bawiec Alicja Gorczyca Miłosz

V b

IV c

SREBRNA ODZNAKA PATRONA SZKOŁY

Król Karolina Kwiatkowska Amelia

VIII a

Woźniakiewicz Julia

VIII c

Perzanowski Bartosz

VIII d

BRĄZOWA ODZNAKA PATRONA SZKOŁY

Kuczkowiak Amelia

VI b

Roszak Michalina

VI c

Gardyza Lena

VII b

Ścisło Daniel

VII d

Maja Buchtalarz Natalia BiegunJóśko Maja

V b

BRĄZOWA ODZNAKA PATRONA SZKOŁY

Polińska Milena Ramus Nikola Sznajder Aleksander Szymańska Nicola

IV a

Przygoda Bartosz

IV b

Dzieciątkowska Zofia Krupa PawełKorniej Nikola Maciborska Karolina Mazur Martyna Micer Maciej Romanik Piotr Romański Jakub Roszak Antoni

IV c

Walkiewicz AnastazjaWesołek JuliaBobeła Jacek

IIII a

BRĄZOWA ODZNAKA PATRONA SZKOŁY

"Nauka nie ma żadnej ojczyzny,gdyż wiedza ludzka obejmuje cały świat."

Ludwik Pasteur

odznaka"wzorowy uczen"

W

W

Z

O

R

O

Y

U

C

Z

E

Ń

Uczniowie klas I

I aHanna HajekLena KmitJan MikołajczykJulia SygnatowiczHannaPasternakZuzanna StrzębałaJakub ŻywickiJulia MilnikielEmiliaChochołowiczDominika PenkalaKarolina PodhajskaWojciech DrzyzgaAdam ZimochLena Brudny

I b Bajbo KrzysztofBukraba MarcelBuszyńczak WojciechGil GabrielaIwon LenaJanczak NataliaKaripidis AmeliaKonarski MikołajMajchrowska AleksandraOpalach ZofiaSołonynka LiwiaSzlegel MaciejUrbaniak MarysiaWojtiuk MarcelinaWróbel Kamil

I cBłauciak Aleksander Buras Kinga Fijałkowska Julia Gusin Kinga Hormański Szymon Stańko Amelia Suchocka Oliwia Wyskup Aleksandra Rucińska Milena Kondraczuk Magda Bartosik Emilia Burghartd Matylda

II aBernat AleksandraDybas MagdalenaFranczak LilianaGorczyca MateuszGrudkowska ZofiaGrużewska AntoninaKonieczny SebastianKucharski DamianMrozowska MichalinaPuchowska BlankaRybicka NikolaUzun Dawid

II bBucyk JagodaDolny BorysHahn RitaJanecka Natalia,Makarowska NataliaMielcarek KarolPłóciennik AleksandraPodhajska PatrycjaRachwalska EmiliaSwereda KarolSznajdrowicz MartynaMatwiszyn KacperKopeć WiktorLipiński Dawid

II cBaran TymoteuszBorek MilenaDomański JulianKawa GabrielaPikulicki KacperPodkowska DariaRomanowski FranciszekRybarczykOliwierSkibik PatrycjaSkwarska NataszaSkwarczyński MichałWojcińskaOktawia

Uczniowie klas II

Uczniowie klas III

III aJulia WesołekMaja WłodarczykZuzanna ŚwiątekMaja KoniecznaLena WdowiakMaja KozinaKwiatkowska KorneliaOniszko JakubGlapińska Zuzanna

III bKmit NataliaPoniedzielska ZofiaRedlicka AnnaSzpotańska HelenaSzpotańska NataliaŻełabowski Mikołaj

III cCybulska OliwiaCzaja MajaCzechowska AnitaKonior JuliaMazur AnnaMrozowska NikolaMusielak JulianSkorupińska KarolinaStefańska LenaSzulc Karol

ŚWIADECTWO Z WYRÓŻNIENIEM

kl. IV c 1. Dula Igor 2. Dzieciątkowska Zofia 3. Janiak Maja 4. Lenort Hanna5. Romanik Piotr 6. Romański Jakub 7. Krupa Paweł 8. Korniej Nikola 9. Roszak Antoni 10. Mazur Martyna 11. Micer Maciej 12. Maciborska Karolina

kl.IV a 1. Drozdowska Ines 2. Jakubas Marcel 3. Jakubowski Marcel 4. Polińska Milena 5. Ramus Nikola 6. Sznajder Aleksander 7. Szymańska Nicola

kl.IV b 1. Kozieł Szymon 2. Piórkowski Mateusz 3. Przygoda Bartosz 4. Wieczorek Kacper

kl. V b1. Bawiec Alicja 2. Biegun Natalia 3. Buchtalarz Maja 4. Gorczyca Miłosz 5. Jóśko Maja 6. Żuraw Natalia 7. Żynda Aleksandra

kl. V a 1. Madej Katarzyna 2. Kanikuła Mikołaj 3. Kisiecka Oliwia 4. Bukraba Mikołaj 5. Sznajdrowicz Julia 6. Bobeła Maciej 7. Musielak Fabian 8. Ogrodniczak Ada

ŚWIADECTWO Z WYRÓŻNIENIEM

kl. VI d 1. Dziduch Magdalena 2. Ernestowicz Michał 3. Filipowicz Aleksandra 4. Pruchniak Magdalena 5. Wrona Piotr 6. Zembrzycka Julia 7. Zieliński Michał 8. Zybaczyński Dominik

kl. VI a 1. Franczak Filip 2. Komorowska Karolina 3. Matwiszyn Dawid 4. Niemiec Oliwia 5. Pletenik Kornelia 6. Sowa Tola 7. Toś Hanna

kl. VI b 1. Bil Aleksandra 2. Dutka Patryk 3. Gruszczyński Tomasz 4. Jeziorowska Martyna 5. Kuczkowiak Amelia 6. Łukojko Nikola

kl. VI e1. Andrzejak Piotr2. Łowkis -Stec Kornelia3. Pereszczuk Igor4. Płókarz Amelia5. Skibik Natalia6. Ściana Adrian

kl. VI c 1. Paszkiewicz Hanna​ 2. Lenort Maria 3. Trastulli Maja 4. Gardyza Lena 5. Trzebiatowska Hanna 6. Dolna Julia

ŚWIADECTWO Z WYRÓŻNIENIEM

kl. VII d 1. Biczkowska Kaja 2. Kustrowska Michalina 3. Pieniacka Amelia 4. Prokopowicz Szymon 5. Puzio Dominika 6. Spiak Martyna 7. Ścisło Daniel 8. Świeżowska Amelia

kl. VII a 1. Kaczorowski Miłosz 2. Milnikiel Amelia 3. Szopa Alicja 4. Szulc Bartosz

kl. VII b 1. Domino Oliwia 2. Jedlecki Wiktor 3. Kawa Nikola 4. Kościelna Olimpia 5. Kotwicka Olivia 6. Lisowiec Małgorzata 7. Marszał Anastazja 8. Maziarz Aleksandra 9. Ozga Mateusz 10. Roszak Michalina 11. Walkowiak Wojciech

kl. VII e1. Bawiec Emilia 2. Borek Maja 3. Kaczmarska Kaja 4. Sołonynka Lena 5. Woźniak Jakub

kl. VII c 1. Bachaj Maja​ 2. Dyrcz Karolina 3. Kopeć Alicja 4. Kurowska Nina 5. Rusek Blanka 6. Wdowiak Iga

ŚWIADECTWO Z WYRÓŻNIENIEM

kl. VIII d1. Isztwan Przemysław2. Kowalski Damian3. Kruk Amelia4. Kruk Fabian5. Woźniakiewicz Julia6. Zblewska Julia

kl. VIII a 1. Burda Paweł 2. Gardyza Piotr 3. Hildebrant Maja 4. Kamińska Katarzyna 5. Król Karolina 6. Kwiatkowska Amelia 7. Nurkowski Gracjan 8. Pogorzelec Nadia 9. Ramus Julia 10. Surdyk Julia 11. Szopa Aleksander

kl. VIII b1. Ferenc Adrian2. Jarzynka Dominika3. Januszek Kewin4. Sowa Alicja

kl. VIII c​1. Opiłka Katarzyna2. Perzanowski Brtosz3. Tomczak Alicja4. Chochołowicz Wojciech5. Rzepecka Aleksandra6. Sperka Weronika

"Jest tylko jeden sposób nauki.Poprzez działanie."

Paulo Coelho

stypendiaza wynikiw nauce

Kozieł SzymonPiórkowski MateuszDula IgorJaniak MajaLenort HannaRomanik PiotrBobeła MaciejBukraba MikołajKanikuła MikołajMusielak FabianOgrodniczak AdaSznajdrowicz JuliaBawiec AlicjaBuchtalarz MajaGorczyca Miłosz

Niemiec OliwiaPletenik KorneliaDutka PatrykŁukojko NikolaPaszkiewicz HannaWrona PiotrZieliński MichałAndrzejak PiotrŁowkis-Stec KorneliaPereszczuk IgorŚciana AdrianSkibik Natalia

IV b

IV c

VI a

VI b

V a

VI e

V b

VI c

Milnikiel AmeliaKaczorowski MiłoszKościelna OlimpiaKotwicka OliviaLisowiec MałgorzataMarszał AnastazjaBiczkowska KajaSpiak MartynaŚwieżowska AmeliaSołonynka lenaWoźniak Jakub

Gardyza PiotrKamińska KatarzynaNurkowski GracjanSurdyk JuliaFerenc AdrianOpiłka KatarzynaPerzanowski BartoszKowalski DamianIsztwan PrzemysławKruk Amelia

VII a

VII b

VIII a

VIII b

VII d

VIII d

VII e

VIII c

stypendia sportowe

Habas SebastianGrzybowska MajaJakubowski MarcelPolińska Milena Kot Igor Żelem Klaudia Janiak Maja Lenort Hanna Drozdowski Gracjan Micer MaciejBukraba Mikołaj

Milnikiel AmeliaDomino Oliwia Kawa Nikola Kościelna Olimpia Kotwicka Olivia Marszał Anastazja Szymaszek Emilia Lisowiec Małgorzata Karkos Amelia Puzio Dominika Świeżowska Amelia Surdyk Julia Isztwan Przemysław

VII b

VII c

VII d 

VII a

VIII a

VIII d 

IV b

IV c

V a

IV a

Margan Kinga Paszkiewicz Hanna Lenort Maria Zembrzycka Julia Filipowicz Aleksandra Skibik Natalia

VI a

VI d

VI e

VI c

odznaka"Kolega na medal"

Kl. I a - Hanna HajekKl. I b - Urbaniak MariaKl. I c - Suchocka OliwiaKl. II a - Kucharski DamianKl. II b - Belof EmiliaKl. II c - Milena BorekKl. III a - Filip ŻelichowskiKl. III b - Redlicka AnnaKl. III c - Musielak Julian

Gratulujemy laureatom!