Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”Jan Zamoyskiz aktu fundacyjnegoAkademii Zamoyskiej

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Akademia_zamojska_w_1810.jpgPlik:Akademia zamojska w 1810.jpg - Wikipedia, wolna encyklopediaPlik Akademia zamojska w 1810.jpg znajduje się w Wikimedia Commons - repozytorium wolnych zasobów. Dane z jego strony opisu znajdują się...Wikipedia

Uczymy dla przyszłościJak wykorzystać informatykę do nauczania różnych przedmiotów?Wymyślmy gry edukacyjnewspomagające przyswajanie wiedzy wszelakiej.Skorzystajmy z inwencji i umiejętności młodych w tworzeniu takich gier!Tak powstał pomysł konkursu GEEK na edukacyjne gry eksperymentalne.

Patronat Konkursu

Sponsorzy Konkursu

Kategorie

Szkoły PodstawoweSzkoły Ponadpodstawowe

Szkoły PodstawoweSzkoły Ponadpodstawowe

Scenariusze Gier

Implementacje Gier

Zespół Cyber FamilyGra Antville: Adapt and SurviveZespół Space Team Gra FobosZespół Kotki Gra Mój wielki świat

LAUREACI - Scenariusze GierSzkoły Podstawowe

I. MIEJSCE: Zespół Cyber Family

Opiekun: Przemysław RYDELZespół: Maria ZYSKOWSKA Szymon ZYSKOWSKISzkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie Oddział Pomorski (Warmińsko-Mazurski) PTI

Gra Antville: Adapt and Survive

O biologicznych zasadach przetrwania w mrowisku

II. MIEJSCE: Zespół Space Team

Opiekun: Mirosław ŁABANOWSKIZespół: Magdalena WIĄCEK Zuzanna SZYNKIEWICZ Mateusz MATUSZEWSKI Rafał BRANCZEWSKISzkoła Podstawowa Nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w MławieOddział Mazowiecki PTI

Gra Fobos

O eko-planecie w naszym układzie słonecznym

III. MIEJSCE: Zespół Kotki Gra Mój wielki świat

O poznawaniu Świata przez podróże po siedmiu kontynentach

Opiekun:Małgorzata JEGIERZespół: Amelia KOT Maja BURACZYŃSKA Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuOddział Łódzki PTI

Zespół Andiamo Gra Zdobywcy Wszechświata Zespół Rezystory Gra Rezystor Zespół Huncwoci Gra O Puchar Domów

LAUREACI - Scenariusze GierSzkoły Ponadpodstawowe

I. MIEJSCE: Zespół Andiamo Gra Zdobywcy Wszechświata

O przelicznikach miar układu SI we Wszechświecie

Opiekun:Stanisław KRÓLIKOWSKIZespół: Wiktoria BANAŚ Sara NIEMIRSKA Kacper POTACZAŁA Marek PRUSZespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w LeżajskuOddział Podkarpacki PTI

II. MIEJSCE: Zespół Rezystory Gra Rezystor

Opiekun: Zdzisław BABICZZespół:Jakub KRUSZEWSKI Grzegorz GARBIEL Bartosz WISZOWATYAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejOddział Białostocki PTI

O projektowaniu obwodów elektrycznych

III. MIEJSCE: Zespół Huncwoci Gra o Puchar Domów

Beata CHODACKAZuzanna SEWERYN Maria KOLAD Michał MERYNDA Ksawery RADZIWIŁOWICZ

O warzeniu eliksiru szczęścia z inspiracji Harry Pottera

Opiekun:Zespół:

V Liceum Ogólnokształcące w KrakowieOddział Małopolski PTI

LAUREACI - Implementacja GierSzkoły Podstawowe

Zespół Panama Gra: Przygoda Grzesia Zespół Asy z 6 klasy Gra: As matematyczny Zespół Musicians Gra: Przygoda z muzyką

Opiekunowie:Zespół:Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Niepodległości Polski w KalinówceOddział Lubelski PTI

I. MIEJSCE: Zespół Panama Gra: Przygoda Grzesia

Łukasz RUN, Mariola SKOCZYLASNatalia JACKOWSKA Paweł SNOPEK Maksymilian CHOMA

Idzie Grześ przez las, a napotkane postaci zadają mu pytania.

II. MIEJSCE: Zespół Asy z 6 klasy Gra: As matematyczny

Na budowie domu i zbieraniu monet z dobrych odpowiedzi

Opiekun:Zespół:Szkoła Podstawowa Nr 48 w Szczecinie Oddział Zachodniopomorski PTI

Anna RAKOWSKANatalia ZGANIACZ Adam SZYMASZKIEWICZ

Opiekun:Zespół:Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła MuzycznaII stopniaw Nowym SączuOddział Małopolski PTI

III. MIEJSCE: Zespół Musicians Gra Muzyczna gra

Anna WrzecionoJoanna Bodziony Zuzanna Gacek Julia Górska Karol Topolski

Rozpoznawanie instrumentów lub kompozytorów

LAUREACI - Implementacja GierSzkoły Ponadpodstawowe

Zespół Yacoper Inc Gra Lorem Ipsum Zespół Basiok Team Gra Mesjasz Zespół Migacze Gra Wymigaj się

I. MIEJSCE: Zespół Yacoper Inc Gra Lorem Ipsum

Opiekun:Zespół:Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych w ZakopanemOddział Małopolski PTI

Adrian ZAJĄCDaniel PAWLIKOWSKI Jan ŚWIDER Dominik MOŻDŻEŃ Angelika CIOŁEK Jordan JIRA

O polskich wieszczach

II. MIEJSCE: Zespół Basiok Team Gra Mesjasz

Radosław BARGIELJakub MALĄG Łukasz JASIŃSKI Dawid SŁOWIK Konrad RYSZ

Opiekun:Zespół:Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w KrośnieOddział Podkarpacki PTI

O podróżach Mesjasza

III. MIEJSCE: Zespół Migacze Gra Wymigaj się

O nauce języka migowego

Opiekun:Zespół:V. Liceum Ogólnokształcące w KrakowieOddział Małopolski PTI

Beata CHODACKA, Magdalena SIPOWICZGabriela SKALNIAK Emilia NIEĆ Pola TORÓJ

Komitet Organizacyjny Konkursu GEEK

mlodzi.pti.org.pl

„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich ich informacji przetwarzanie” prof. Władysław Turski pierwszy prezes PTI