Want to make creations as awesome as this one?

No description

Transcript

DÍA DE CASTELAO, DÍA DA ILUSTRACIÓN E DÍA PAZ

Organizado polo equipo de dinamización da lingua galega, o chafarís

30 de xaneiro de 2021

GAÑADOR@S

PARTICIPANTES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

1ºPREMIO : Isis Acea (1ºESO)

2º PREMIO: Deserto

MODALIDADE A

1º PREMIO: Deserto

2º PREMIO: Pedro González (4º ESO)

MODALIDADE B

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

1º PREMIO: MARCO CASAS (2ºESO)

2º PREMIO: DESERTO

MODALIDADE A

1º PREMIO: Iberia González e Luisa Pintos (2º Bacharelato)

2º PREMIO: Ángela Pérez e Marta García-Tellez (2º Bacharelato)

MODALIDADE B

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

1º PREMIO: Lucía Rodríguez (3ºESO)

2ºPREMIO: Lidia Pérez (1ºESO)

MODALIDADE A

1º PREMIO: Andrea Fernández (4ºESO)

2º PREMIO: Ángela Fernández (1º Bacharelato)

MODALIDADE B

GAÑADOR@S

PARTICIPANTES

Sara Salgueiro (1ºESO B)

Noa Sabín (1ºESO B)

Laura Conde (1º ESO A)

Pedro Pérez (2ºESO B)

Lucía Fernández (1ºESO A)

Saray Prado (1ºESO A)

Sara Lorenzo (1ºESO A)

Hernán Bruno (1ºESO B)

Hernán Bruno (1ºESO B)

Uxía Abril (3º ESO A)

Miguel Maciel (3ºESO A)

Manuel Sanromán (3ºESO A)

Silvia Gil (3ºESO A)

Alex Casás (3ºESO A)

Lucía Boga (3ºESO A)

Roi Conde (3º ESO B)

Daniel Pérez (3ºESO B)

Aarón Sabín (3ºESO B)

María Amador (3ºESO A)

Eduardo Pereira (3ºESO A)

Aroa Miniño (3ºESO A)

Joel Muñiz (3º ESO B)

Uma Davila (3ºESO B)

Pablo Camesella (3ºESO B)

Hugo Ucha (3ºESO B)

Adrián Maciel (3ºESO B)

Nairobi Martínez (3ºESO B)

Tania Pérez (4º ESO A)

Gabriela Pérez (4º ESO B)

África Iglesias (4ºESO B)

Manuela González (3ºESO B)

Marta Brao (4ºESO A)

Andrea Álvarez (4ºESO A)

David Valverde (1º BACH B)

Amaya Miniño (1º BACH B)

Lucía López (1º BACH A)

Noa Lorenzo (4ºESO A)

Laura Alonso (4ºESO B)

Ana Piñeiro (4ºESO B)

Yara Otero (1º BACH A)

María García (2º BACH B)

Melisa GrobaSantiago Martínez(2º BACH A e B)

Carlos Vilas (1ºBACH A)

Daniel Rodríguez(1º BACH A)

Sara Fernández (1ºBACH A)

Lena Trabazos (2ºBACH B)

Yaiza ÁLvarez (1ºBACH A)

GAÑADOR@S

PARTICIPANTES