Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

uLubiony

bOhater bajkowy

ORGANIZATORKI KONKURSU:
ELŻBIETA GAWĘDA
MILENA KOLASIŃSKA

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

5 listopada

"ŚWIATOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK"

Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu tego konkursu.

W związku z tym zaprosiłyśmy uczniów do udziału w konkursie plastycznym

przypadał

"ULUBIONY BOHATER BAJKOWY"

Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów z klas 1-3
SP nr 35 w Szczecinie.


Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej, dotyczącej ulubionego
bohatera bajkowego, dowolną techniką i materiałami.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Uczniowie wykazali się niezwykłym talentem wykonując piękne prace.
Wybór wcale nie był łatwy.

Oto wyniki konkursu!

NIEZWYKŁEGO świata bajki

ZAPRASZAMY DO

WIDZIANEGO OCZAMI UCZESTNIKÓW KONKURSU

"Chcę dziś spotkać kota w butach
Lub Kopciuszka bucik znaleźć.
Chcę zamieszkać w cudnej bajce,
Zamków wielkich zwiedzać sale.
Krasnoludka śliczną czapkę,
Chcę na głowę włożyć brata.
W telewizor razem wskoczyć,
Wprost do bajkowego świata.
"

MARLENA TEMPLER

MIEJSCE

1

1E

Czerwony Kapturek

GABRYSIA LEWANDOWSKA

1D

Śnieżka

MAJA KACZMAREK

2B

Krecik

JAN Gołębiowski

MIEJSCE

2

1B

Pszczółka Maja

Hanna Sosnowska

1D

Pinokio

Natalia Rąglewka

2C

Roszpunka

Martyna Nadolska

MIEJSCE

3

1a

Spongebob

Dawid
Przybylski

1d

Syrenka

Martyna Podolska

2B

Pingwiny z Madagaskaru

Jan
Soroka

1E

Czerwony Kapturek

Iza
Janik

1C

Pingiwn Kleofas

Jędrek
Kotarski

WYRÓZNIENIA

.

Wyróżnienia

Ida Pilarczyk 1E
Roszpunka

Hubert Płonka 1E
Sąsiedzi

Łucja Wojtkiewicz 1F
Alladyn Dżin

Wyróżnienia

Zofia Gielarkowska 1D
Pasion Ivy

Oktawian Zadrożny 1B
Plastuś

Krzysztof Ossowski 1A
Zygzak McQueen

Wyróżnienia

Adrian Zieliński 1E
Gumball

Vanessa Mądry 2E
Och i Tip

Maksymilian Majewski 1A
Spongebob Kanciastoporty

Wyróżnienia

Aleksander Żyłka 1A
Plastuś

Szymon Zawada 1F
Tedi

Barbara Baracz 1D
Miraculum Bierdonka

Wyróżnienia

Nadia Czapelska 1E
Darwin

Karolina Grefling 1F
Alladyn

Tymon Domagalski 1E
Chico

Wyróżnienia

Julia Kocoń 1B
Smerfy

Maksymilian Karczyński 1B
Mowgli

GRATULUJEMY!

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.
Życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich uzdolnień i pasji!

Jury konkursu: Bożena Pilczuk - starszy kustosz Książnicy Pomorskiej, Milena Kolasińska,
Elżbieta Gawęda

Dyplomy i nagrody zostaną ufundowane przez Radę Rodziców i wręczone po zakończeniu
edukacji zdalnej.

DZIEKUJEMY!

C