Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

TEKMOVANJA in
USPEHI

TEKMOVANJA IN USPEHI

TEKMOVANJA

1

ZLATA PRIZNANJA

7

2

SREBRNA PRIZNANJA

NAŠI OLIMPIJCI

4

8

ZLATI MATURANTI

IZJEMNI DOSEŽKI NAŠIH ŠPORTNIKOV

3

5

6

DRŽAVNA ŠOLSKA ŠPORTNA TEKMOVANJA

ŠPORTNIKI LETA

1

TEKMOVANJA

JEZIKI
Cankarjevo tekmovanje
Debata v nemškem jeziku
Nemška bralna značka
Španska bralna značka
Tekmovanje iz angleščine
Tekmovanje iz nemščine
Tekmovanje iz španščine

DRUŽBOSLOVJE
Tekmovanje iz zgodovine
Tekmovanje iz geografije
Tekmovanje iz psihologije

NARAVOSLOVJE
Tekmovanje iz matematike
Tekmovanje iz logike
Tekmovanje iz znanja biologije Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni
Tekmovanje iz poznavanja flore
Tekmovanje za Preglovo plaketo
Tekmovanje iz naravoslovja

Športna tekmovanja

domov

ZLATA PRIZNANJA

2

SLOVENŠČINA
Kaja VREŠ

MATEMATIKA
Jan PANTNER

TEKMOVANJE V ZNANJU O SLADKORNI BOLEZNI
Hana GORENŠEK

LOGIKA
Luka VAUPOT

ANGLEŠČINA
Domen JARC
Vida HOZJAN

MEDNARODNI NATEČAJ ČEBELARSKE FOTOGRAFIJE
Jana KOMPREJ

domov

3

SREBRNA PRIZNANJA

MATEMATIKA
Tine ROŽEN
Luka VAUPOT
Žan PUSTOSLEMŠEK
Luka PERUŠ
Nika PLANTEV
Nuša PERENDA
Aleks ERJAVC

LOGIKA
Žan PUSTOSLEMŠEK
Nuša PERENDA

NARAVOSLOVJE
Tine ROŽEN

TEKMOVANJE V ZNANJU
O SLADKORNI BOLEZNI
Vida HOZJAN

KEMIJA
Aleks ERJAVC
Luka VAUPOT

BIOLOGIJA
Špela GOSTENČNIK
Tim ZAGORŠČAK

domov

3

SREBRNA PRIZNANJA

ANGLEŠČINA
Tim ZAGORŠČAK

PSIHOLOGIJA
Vida HOZJAN
Blažka MERC PRAPER
Eva ŠART
Šana KRZNAR

ŠPANŠČINA
Neža ROTOVNIK

SLOVENŠČINA
Vida HOZJAN
Blažka MERC PRAPER

domov

4

NAŠI OLIMPIJCI

GEOGRAFIJA
Tevž JEVŠNIKAR – Kanada, 2018
Andrej MIKOLIČ – Romunija, 2018
Jaka TASIČ – Srbija, 2017
Anže ŠUMAH – Srbija, 2017, Kitajska, 2016
MATEMATIKA
Jan PANTNERRomunija, 2020
Domen VREŠ – Brazilija, 2017, Hongkong, 2016, Avstrija, 2016, Tajska, 2015, Slovenija, 2015
Luka LODRANT – Tajska, 2015, Južnoafriška republika, 2014, Nemčija, 2014

KEMIJA
Anže Hubman – Tajska, 2017

NARAVOSLOVJE
Anže ŠUMAH – Avstrija, 2015

NEMŠČINA
Matic MODIC – Nemčija, 2018
Tilen MAČEK – Slovaška, 2018
Tine POGOREVC – Estonija, 2017

domov

ZLATI MATURANTI

5

Gal MEDVEŠEK

Eva HANŽEKOVIČ KREVH
Nina MRAVLJAK
Blaž PROJE
Tonja JEROMELJ
Anja MRAVLAK

domov

DRŽAVNA ŠOLSKA ŠPORTNA TEKMOVANJA

6

2018/2019
ATLETIKA (skok v daljino)
Hanna Paulina NAVODNIK – 2. mesto
Izabella Hajdi NAVODNIK – 3. mesto

SMUČANJE (veleslalom)
Leon HABERMAN – 3. mesto





2019/2020
ATLETIKA
Ženska atletska ekipa – 4. mesto





JUDO
Nuša PEROVNIK – 1. mesto
Ines HRIBERNIK – 2. mesto

PLES
Tina METINGER – 1. mesto

PLAVANJE
Daša TUŠEK – 1. mesto

domov

IZJEMNI DOSEŽKI NAŠIH ŠPORTNIKOV

7

Daša TUŠEK – PLAVANJE
2019, Rusija – mladinsko evropsko prvenstvo (800 m – 7. mesto, 1500 m – 7. mesto)
2019, Madžarska – svetovno mladinsko prvenstvo (800 m – 11. mesto, 1500 m – 8. mesto)
2019, Škotska – člansko evropsko prvenstvo (800 m – 15. mesto)

Rok AŽNOH – ALPSKO SMUČANJE
2020, Norveška – mladinsko svetovno prvenstvo (
smuk – 1. mesto, superveleslalom – 2. mesto)
2020, Švica – mladinske olimpijske igre (superveleslalom – 2. mesto)


Našo šolo so obiskovali tudi:
Tina MAZE, Damir DUGONJIČ, Tine URNAUT, Tjaša ODER, Marko ŠULER , Gregor VEZONIK
in še kopica drugih vrhunskih športnikov.

ŠPORTNIKI LETA 2020

8

Daša TUŠEK – PLAVANJE, športnica leta
Rok AŽNOH – SMUČANJE, športnik leta
Žiga Kristijan ŽIGON – NAMIZNI TENIS, ekipa leta