Want to make creations as awesome as this one?

No description

More creations to inspire you

CHRISTMAS TIME

Presentation

AC/DC

Presentation

THE MESOZOIC ERA

Presentation

LIVING THINGS

Presentation

ALL THE THINGS

Presentation

ASTL

Presentation

FUTURE: ENGLISH LESSON ESL

Presentation

Transcript

1,nagroda burmistrza,Gabriela Kauch, VIII d,Igor Konieczny, VIII b,Mikołaj Zarzycki, VIII b,Szkoły Podstawowej nr 1,w roku szkolnym2019/2020,Mistrzowienauki i sportu,2,Specjalna nagroda dyrektora,Oliwia Wołyńszczak, VIII d,4,Kryształowa odznaka Patrona Szkoły,Kauch Gabriela, VIII d ,Łukojko Daria, VIII a ,Rachwalska Małgorzata, VIII b,Pieńko Małgorzata, VIII b ,Kowalik Małgorzata, VIII b ,Wołyńszczak Oliwia, VIII d ,Zarzycki Mikołaj, VIII b ,Dula Maja, VIII d ,5,Złota odznaka Patrona Szkoły,VI bDomino OliwiaKanikuła FilipKościelna OlimpiaKotwicka OliviaLisowiec  Małgorzata  Marszał Anastazja  Ozga MateuszWalkowiak Wojciech  ,VI dBiczkowska KajaPieniacka AmeliaSpiak  Martyna  Świeżowska  Amelia  Tatarynowicz AlicjaVI a Szopa AlicjaSzulc BartoszMilnikiel  AmeliaMorawski Wiktor  ,Uczniowie klas VI,VI eBawiec  EmiliaBorek  Maja Sołonynka  EmiliaVI cDyrcz  Karolina   Kopeć Alicja  Litwin Magdalena Wdowiak Iga  ,6,Srebrna odznaka Patrona Szkoły,VI b - Kawa Nikola  VI d -Puzio Dominika  VI a - Kaczorowski Miłosz   VI e - Kaczmarska Kaja   Woźniak Jakub,Laureaci klas VI - VIII,VII a - Nurkowski Gracjan  Pogorzelec Nadia   Szopa Aleksander  VII b - Sowa AlicjaVII d - Kruk Fabian VIII b - Gurdak Dawid  Konieczny IgorVIII d - Stawnicza Zuzanna  VIII a - Remińska Wiktoria ,Uczniowie klas VII i VIII,VII c -  Chochołowicz Wojciech Tomczak AlicjaVII d - Isztwan Przemysław  ,VIII b -Grygorcewicz Nikola Winiarski MikołajVIII d - Skrobisz Oliwia   Sowa Natalia Hajder MateuszVIII a - Dudek Kamil ,IV a - Bobeła Maciej             Bukraba MIkołaj           Kanikuła Mikołaj          Musielak Fabian          Ogrodniczak Ada      Sznajdrowicz Julia     IV b - Bawiec Alicja              Biegun Natalia            Gorczyca Miłosz            Jóśko Maja                  Żuraw Natalia          ,Uczniowie klas IV i V,V a - Pletenik Kornelia  Sowa Tola  Toś Hanna V b - Bil Aleksandra  Waligóra Piotr  Wojcińska Daniela V c - Trzebiatowska Hanna  Trastulli Maja V e - Andrzejak Piotr Płókarz Amelia   Sznajdrowicz Paulina ,IIIa – Drozdowska Ines Jakubowski Marcel Kołtowska Magdalena III b – Kozieł Szymon Piórkowski Mateusz III c - Dula Igor Janiak Maja Lenort Hanna ,Uczniowie klas III i IV,IVa - Madej Katarzyna    Bartczak Daniel     IV b - Buchtalarz Maja      Żynda Aleksandra   Traskowska Kinga  ,VIIa - Ramus Julia VIIb - Jarzynka Dominika   Januszek Kewin  Janecki Daniel VIId - Kruk Amelia   Zblewska Julia ,Uczniowie klas VII i VIII,VIIIa - Witkowska Nicole   Kulik Agata  VIIIb -Dubrowski Jakub  Ślufarska HannaVIIId -Jankowiak Zuzanna Pląska Filip,7,Brązowa odznaka Patrona Szkoły,Va - Niemiec Oliwia  Franczak Filip   Matwiszyn Dawid  Płaziak Emilia  Komorowska Karolina  Rusak Aleksandra  Vb - Gruszczyński Tomasz  Kościukiewicz Bartosz  Modliborek Oliwier ,Uczniowie klas V i VI,VIa - Stawiarski MarcinVIb - Maziarz AleksandraVIc - Dziedzic Bartosz Bachaj Maja  Rusek Blanka VIe - Bielak Julia   Czubin Eryk  Pajek Emilia     ,II aBobeła JacekGlapińska ZuzannaKordus SebastianPropokowicz JakubŚwiątek ZuzannaWalkiewicz AnastazjaWesołek JuliaWdowiak LenaWłodarczyk MajaŻelichowski FilipKonieczna MajaKozina MajaSkowron KajaKwiatkowska Kornelia,Uczniowie klas II,II bIsztwan MateuszKmit NataliaKuliński IgorPieńko AlicjaPoniedzielska ZofiaRedlicka AnnaStańko MarcelSzewczak FilipSzpotańska HelenaSzpotańska NataliaŻełabowski Mikołaj,II cJuśko AdrianKonior JuliaKurek MarcelMazur AnnaMrozowska NikolaMusielak JulianStefańska LenaSzulc KarolWojda Krzysztof,8,odznaka"wzorowy uczen",9,stypendiaza wynikiw nauce,IIIaGrzybowska MajaGorzelak WiktorJamrozik BartoszRamus NikolaRychter KacperSatuła ZuzannaSznajder AleksanderSzymańska Nicola,Uczniowie klas III,III bBielak MiłoszDomańska MajaKrzeszowska MajaPrzygoda BartoszMichniak Stanisław,III cPaweł KrupaMicer MaciejMartyna MazurNikola KorniejDrapała GracjanMaciborska KarolinaZofia DzieciątkowskaRomanik Piotr,klasy IV, Bobeła Maciej   Bukraba Mikołaj   Kanikuła Mikołaj   Madej Katarzyna   Musielak Fabian   Ogrodniczak Ada   Sznajdrowicz Julia   Bawiec Alicja   Biegun Natalia    Gorczyca Miłosz   Żuraw Natalia Żynda Aleksandra ,klasy V,Dziduch Magdalena   Pruchniak Magdalena Filipowicz AleksandraOruba Kasjan  Wrona Piotr  Zybaczyński Dominik Zieliński Michał Franczak Filip Matwiszyn Dawid Niemiec Oliwia Pletenik Kornelia ,Płaziak Emilia  Sowa Tola  Toś HannaBil Aleksandra Gruszczyński Tomasz Łukojko Nikola Modliborek Oliwier Waligóra Piotr Wojcińska Daniela Lenort Maria  Trzebiatowska Hanna,Dolna Julia  Trastulli Maja  Paszkiewicz Hanna Andrzejak Piotr   Łowkis-Stec Kornelia Mazur Piotr  Pereszczuk IgorPłókarz Amelia   Skibik Natalia  Sznajdrowicz Paulina Ściana Adrian ,klasy VI,Domino Oliwia  Kawa Nikola Kotwicka Olivia Kościelna Olimpia Lisowiec Małgorzata Marszał Anastazja Kanikuła Filip Ozga Mateusz Olszewska Weronika Maziarz Aleksandra Walkowiak Wojciech Biczkowska Kaja  Dziedzic Bartosz, Pieniacka Amelia  Puzio Dominika  Spiak Martyna  Świeżowska Amelia  Tatarynowicz Alicja  Szopa Alicja   Szulc Bartosz   Milnikiel Amelia  Morawski Wiktor  Kaczorowski Miłosz  Stawiarski Marcin   Bawiec Emilia  Bielak Julia , Borek Maja Czubin Eryk Kaczmarska Kaja Sołonynka Lena Woźniak Jakub Bachaj Maja Dyrcz Karolin Kopeć Alicja Litwin Magdalena Rusek Blanka Wdowiak Iga ,Klasy VII,Gardyza Piotr Kamińska Katarzyna Nurkowski Gracjan Pogorzelec Nadia Surdyk Julia Szopa Alekasander Ferenc Adrian   ,Januszek Kewin  Sowa Alicja  Chochołowicz Wojciech Opiłka Katarzyna Tomczak Alicja  Isztwan Przemysław Kowalski Damian ,Klasy VIII, Dudek Kamil Kulik Agata Łukojko Daria Remińska Wiktoria Witkowska Nicole Dubrowski JakubGrygorcewicz NikolaGurdak Dawid Kowalik Małgorzata Konieczny Igor,Pieńko MałgorzataRachwalska Aleksandra  Zarzycki Mikołaj Winiarski Mikołaj Dula Maja Kauch Gabriela Wołyńszczak Oliwa Sowa Natalia Skrobisz Oliwia Hajder Mateusz ,3,nagroda dyrektora,Patryk Kornacki, VIIa,Wiktor Morawski, VIa,Jacek Bobeła, IIa,Nikola Juśko, VIIIb,Maciej Bobeła, IVa,Marcel Jakubas, IIIa,Natasza Skwarska, Ic,10,stypendia sportowe,IV a - Bukraba Mikołaj  V d - Oruba Kasjan  Wrona Piotr V e - Andrzejak Piotr Ściana Adrian  VI b - Kotwicka Olivia  Marszał Anastazja  VI d - Dziedzic Bartosz  Kuczmaszewski Oliwier  Puzio Dominika  Ścisło Daniel  VI a - Milnikiel Amelia ,Jaźwiński Dawid Siwak KacperJarzynka Dominika Pawłowska Amelia Tomczak Alicja  Kruk Fabian Kruk Amelia Pieńko MałgorzataZarzycki Mikołaj Kubacki Kasjan Kauch Gabriela Pląska Filip Kozina Filip ,VI e  -,VII b -,VII c -,VII d  -,VIII b -,VIII c -,VIII d  -,1,4,Gratulujemy mistrzom!,2,3