Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Temat: Robimy zakupy - obliczenia
pieniężne.

START

Drogi Uczniu!
Zapewne nie raz robiłeś zakupy. Posługiwałeś się pieniędzmi, które obowiązują w naszym kraju. Zapraszam Cię na zakupy. W każdym sklepie zapłać tyle ile trzeba, odszukaj swój paragon. Wszystkie obliczenia zapisuj w zeszycie do matematyki.

DALEJ

Witaj! Kliknij w banknoty.



Powodzenia !


Wybierz sklep
i zrób zakupy. Na koniec czeka Cię trudne zadanie w Twojej cukierni.

Artykuły papiernicze

Cukiernia

Sklep
spożywczy

Apteka


2 zł

3 zł

19 zł

41 zł

30 zł

29 zł

39 zł

Lista
zakupów

Zrób zakupy według listy. Zapłać i wybierz swój paragon.

notes, 2 cyrkle
i 2 ołówki



Aspiryna

Zioła
50 g

15 zł/but

Lista
zakupów

79 zł

94 zł

105 zł

115 zł

36 zł/op

28 zł/but

Zrób zakupy według listy. Zapłać i wybierz swój paragon.

1 buteleczka witamin

1 buteleczka aspiryny

2 opakowania ziół


45 zł

58 zł

9 zł


139 zł

112 zł

103 zł

98 zł

Lista
zakupów

Zrób zakupy według listy. Zapłać i wybierz swój paragon.

2 różne bombonierki

1 ekologiczna torba

0

1

2

3

7

8

9

4

5

6

Cena : 38 zł/kg
Waga: 3 kg


ERROR

RESET

0

1

2

3

7

8

9

4

5

6

Cena : 38 zł/kg
Waga: 3 kg


0

1

2

3

7

8

9

4

5

6

Cena : 38 zł/kg
Waga: 3 kg


8

Niestety, to nie jest
Twój paragon.
Wróć i policz jeszcze raz. Kliknij tutaj

Home

Niestety, to nie jest
Twój paragon.
Wróć i policz jeszcze raz. Kliknij tutaj

Home

Niestety, to nie jest
Twój paragon.
Wróć i policz jeszcze raz. Kliknij tutaj

Home

Doskonale poradziłeś sobie
z zakupami, byłbyś też niezłym sprzedawcą. Moje gratulacje !

Spróbuj jeszce raz