Want to make creations as awesome as this one?

No description

More creations to inspire you

LIVING THINGS

Presentation

ALL THE THINGS

Presentation

ALICE'S WONDERLAND BOOK REGISTRY

Presentation

ENGLISH IRREGULAR VERBS

Presentation

LET'S DREAM OF A SAFE ENVIRONMENT

Presentation

GROWTH MINDSET

Presentation

CORONAVIRUS & TIPS FOR A BETTER AND HEALTHY LIFE

Presentation

Transcript

Uwaga! Uwaga! Oto są,2,3,4,wyniki szkolnych konkursów ,1,zorganizowanych z okazji Święta Szkoły,W konkursie wzięłi udział uczniowie klas I - VIII,1,KONKURS LITERACKI "Życzenia dla mojej Szkoły",Marianna Celejewska I B,W klasach I - III uczniowie nagrodzeni:,Emilia Kownacka II B,Ewca Cmiel III A,Adam Karasiński 3 A,Jan Giec III B,W klasach I - III uczniowie nagrodzeni:,Marcin Tarapata III B,Anna Śpiewak III C,,,Uczeń wyróżniony,W klasach IV - VIII najlepsze wyniki uzyskali:,Natalia Łabędzka VII B,Brajan Fryga V C,,I miejsce,W klasach IV - VIII najlepsze wyniki uzyskali:,Zuzanna Perz IV A,Antonina Celejewska IV A,,II miejsce,Wiktoria Noworol VII A,Adam Kaczyński VII B,Artur Śpiewak VII A,,III miejsce,Helena Kownacka IV A,Krzysztof Cmiel VI B,Patryk Kaczyński VII B,wyróznienia,Franciszek Łabędzki VII B,2.,Uczestnikami byli uczniowie klas I - VIII,Napis "Święto Szkoły",I miejsceAlicja, Stefan i Ola Bończak,I miejsceKamil i Maciej Ochman,Kategoria: wykonanie rodzinne,II miejsce,Gabrysia i Marcelina Bąk,Maciek , Bartek i Wiktoria Borsuk,III miejsce,Ola, Antek i Franek Jedut,Agata, Olga i Karol Szczygielscy,Kategoria: klasy I - III,I miejsceMaciek Tarapata II B,II miejsce,Ewa Cmiel III A,Ania Śpiewak III C,III miejsce,Tosia Stawicka III C,Paulina Piwowarczk II A,III miejsce,Oliwia i Wiktoria Zychowicz II A,Jola Janiak II A,Kategoria: klasy IV - VIII,I miejsce,Nina Lisowska VI C ,Milena Adynowska V C,Kategoria: klasy IV - VIII,II miejsce,Gabrysia Witaszek VI C ,Dawid Madetko VI B,Kategoria: klasy IV - VIII,II miejsce,Kuba Kolanowski V A ,Kamila Kaczyńska V A,Kategoria: klasy IV - VIII,II miejsce,Maurycy Luberadzki VII B,Nicola Madetko IV B,,Kategoria: klasy IV - VIII,III miejsce,Zuzanna Egemen VI C,Mikołaj Kossakowski IV B,,Kategoria: klasy IV - VIII,III miejsce,Stanisław Stawicki V A,Mateusz Dziedzic IV B,,Kategoria: klasy IV - VIII,III miejsce,Jan Kwaśniewski VII B,Stanisław Raczkowski VI B,,Kategoria: klasy IV - VIII,wyróżnienia,Marcin Marchewka VI B,Aurelia Korczak IV B,,Kategoria: klasy IV - VIII,wyróżnienia,Adam Kaczyński VII B,Julia Kramek V A,,W konkursie wzięłi udział uczniowie klas I - VIII,3,KONKURS PLASTYCZNY "Patron mojej Szkoły",Kategoria: klasy I - III,I miejsce,Ewa Cmiel 3 a,Tosia Stawicka 3 c,Kategoria: klasy I - III,II miejsce,Kasia Nojman 1 A,Tomek Puławski I A,Kategoria: klasy I - III,III miejsce,Antek Jedut III A,Franek Jedut III A,Kategoria: klasy IV - VIII,I miejsce,Krzysztof Cmiel VI B,Natalia Łabędzka VII B,Kategoria: klasy IV - VIII,I miejsce,Stanisław Raczkowski VI B,Kacper Stryjewski VI A,Kategoria: klasy IV - VIII,II miejsce,Stanisław Stawicki V A,Nina Lisowska VI C,Kategoria: klasy IV - VIII,III miejsce,Helena Kownacka IV A,Zuzia Kwiecińska VI B,Gabrysia Witaszek VI C,Kategoria: klasy IV - VIII,wyróżnienia,Ola Jedut VI B,Aleksandra Kolmus VI A,W konkursie wzięłi udział uczniowie klas I - VIII,4,KONKURS MUZYCZNY "Rodzinne świętowanie",I miejsce,II miejsce,I miejsce,I mieisce,Krzysztof Dziedzic VIII B,Milena Pengryn VIII A,Bartek Borsuk II B,Alicja Świeżak V A,I miejsce,"Rodzinne świętowanie urodzin Patrona Szkoły",Helena Kownacka IV A,II miejsce,Maciej Borsuk VI A,Ola Miązek z rodziną ,I miejsce,Rodzina Celejewskich ,I miejsce,1,4,Bardzo dziękujemy!,2,3,www. splady.pl